Monster: The Jeffrey Dahmer Story (Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera)
88/100 - 51×

Monster: The Jeffrey Dahmer Story(Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera)

Seriál se zabývá děsivými zločiny spáchanými Jeffreyem Dahmerem, který se řadí mezi nejznámější americké vrahy, jenž zabíjel mezi lety 1978 – 1991.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Krimi
hrají
Evan Peters (Jeffrey Dahmer), Richard Jenkins (Lionel Dahmer), Molly Ringwald (Shari Dahmer), Niecy Nash (Glenda Cleveland), Penelope Ann Miller (Joyce Dahmer), Shaun J. Brown (Tracy Edwards), Rodney Burford (Tony Hughes)

Seriál Monster: The Jeffrey Dahmer Story během dvou týdnů nasbíral na Netflixu téměř 300 milionů zhlédnutých hodin

Seriál Monster: The Jeffrey Dahmer Story během dvou týdnů nasbíral na Netflixu téměř 300 milionů zhlédnutých hodin

Ryan Murphy má hit, který na Netflixu potřeboval. Monster: The Jeffrey Dahmer Story patří mezi nejúspěšnější novinky Netflixu.

10 0
4.10.2022

O seriál byl zájem již od samého začátku, kdy během první týdne nasbíral 196,2 milionů zhlédnutých hodin. Monster se tak vyšplhal na pátý nejlepší start na Netflixu, co se anglicky hovořících seriálů týče. Během druhého týdne si seriál ve stejné kategorii ještě polepšil. Na svém kontě má totiž 299,84 milionu hodin, což je druhý nejúspěšnější start anglicky mluvícího seriálu na Netflixu. Lépe si vedla už jen čtvrtá řada Stranger Things.

S tímhle tempem by se Monster mohl probojovat mezi top 5 nejsledovanějších seriálů na Netflixu vůbec.

Netflixu od loňského září vévodí Squid Game. Za 28 dní seriál získal 1,65 miliard zhlédnutých hodin. Druhé místo patří čtvrté řadě Stranger Things, která nasbírala 1,35 miliard hodin. Pátá řada La Casa de Papel je na třetím místě se 792 miliony hodin, čtvrté místo pak patří druhé řadě seriálu Bridgerton (656 milionů hodin) a první řada Bridgetonových získala za 28 dní od premiéry 625 milionů hodin.

Evan Peters zvládl roli Dahmera na výbornou; Foto: Netflix

Velmi pravděpodobné je, že se Monster stane nejvíce sledovanou limitovanou sérií Netflixu. Prozatím si nejlépe vedl seriál Inventing Anna, který má na svém kontě téměř 512 milionů hodin. Otázkou je, zda seriál zůstane minisérii, nebo se z něj Netflix rozhodně udělat antalogii.

Už jste Monster: The Jeffrey Dahmer Story viděli?

Zdroj anotačního obrázku: Netflix

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama