Monsters at Work (Příšerky v rachotě)
87/100 - 3×

Monsters at Work(Příšerky v rachotě)

Půl roku po událostech filmu Příšerky s.r.o. se Monstropolis přeměňuje na město plné zvuků smíchu. Tylor Tuskmon, který je čerstvým absolventem Univerzity pro příšerky v oboru strašení, pracuje jako mechanik a sní o práci po boku svých idolů Mikea Wazowského a Jamese P. Sullivana.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Fantasy, Rodinný

S01E02: Meet MIFT

S01E02: Meet MIFT

Když je Tylor zasvěcen při bizarním rituálu mezi tým P-Týmáků, nechce nic jiného, než se od svých podivných spolupracovníků dostat co nejdál. Když ale dojde v továrně k naléhavé situaci, vydává se P-Tým do akce a v Tylorovi se začne probouzet respekt vůči tomuto týmu outsiderů.

7.7.2021
23 minut

Základní info:

Režie: Shane Zalvin
Scénář: Bart Jennett

Hrají: Ben Feldman (Tylor Tuskmon), Billy Crystal (Mike Wazowski), John Goodman (James P. „Sulley“ Sullivan), Mindy Kaling (Val Little), Henry Winkler (Fritz), Lucas Neff (Duncan P. Anderson), Alanna Ubach (Katherine „Cutter“ Sterns / Rosie), Jennifer Tilly (Celia Mae), Dee Bradley Baker (Banánový chléb), Stephen Stanton (Smitty / Needleman), Bob Peterson (Roze), Bonnie Hunt (paní Flintová), Christopher Swindle (Fungus), Aisha Tyler (Millie Tuskmon),…

Foto: DisneyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E10: It's Laughter They're After

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad prvních sedmi dílů: @Kratos91
Další verze titulek pochází z dílny Disney+.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama