Moon Knight
73/100 - 78×

Moon Knight

Seriál se zaměřuje na Stevena Granta, obyčejného zaměstnance muzea, kterého začnou trápit výpadky paměti a vzpomínky na jiný život. Steven přijde na to, že trpí disociativní poruchou identity a sdílí své tělo s žoldákem Markem Spectorem. Zatímco se Stevenovi a Markovi nepřátelé shromažďují kolem nich, oni musí dostat pod kontrolu své komplexní identity a spojit se se smrtelně nebezpečným tajemnem, které představuje jednoho z mocných egyptských bohů.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Komiksový
hrají
Oscar Isaac (Marc Spector), Oscar Isaac (Steven Grant), Ethan Hawke (Arthur Harrow), May Calamawy (Layla El-Faouly), F. Murray Abraham (Chonsu), Ann Akinjirin (Bobbi Kennedy), David Ganly (Billy Fitzgerald), Khalid Abdalla (Selim), Antonia Salib (Tveret), Saba Mubarak (Amemait), Oscar Isaac (Jake Lockley)

Dočká se Moon Knight druhé série?

Dočká se Moon Knight druhé série?

První řada seriálu Moon Knight, která byla vždy propagována jako minisérie, je u konce. Existuje nějaká šance na pokračování? Pojďme si to rozebrat uvnitř následujícího článku.

11 5
5.5.2022

Když byl oznámen vznik seriálu Moon Knight, dlouhou dobu se počítalo s tím, že půjde o seriál s pokračováním. Následně se k novince začal vyjadřovat herec Oscar Isaac, který prozradil, že podepsal kontrakt pouze na minisérii, díky čemuž bylo jasné, že seriál bude tvořen jen jednou řadou. V průběhu několika posledních týdnů se však na internetu objevily informace, které mluví ve prospěch prodloužení.

Jedno je jisté, ač Oscar Isaac ještě nepodepsal novou smlouvu, Moon Knighta se v budoucnu určitě ještě někde dočkáme. První série působila ukvapeně a nedokončeně, takže lze s poměrně velkou nadějí prohlásit, že se hlavních postav ještě dočkáme. Otázkou je kde. Bude to v nějakém novém filmu, nebo se časem dočkáme druhé série?

Pokračování napovídá i jeden příspěvek vydaný na sociálních sítích. Na twitterovém profilu Marvelu se nedávno objevilo to, že nás čeká finále celého seriálu Moon Knight. Pár minut poté někdo upravil příspěvek a změnil slova „finále celého seriálu“ na „finále první řady seriálu“. Znamená to snad, že Disney už v tuto chvíli ví, že nás čeká pokračování, ale ještě to nebylo oznámeno?

Kromě toho se dříve herec Ethan Hawke vyjádřil k tomu, že kdyby ho studio Disney oslovilo, rád by si v budoucnu zopakoval roli Arthura Harrowa. Šestá epizoda sice naznačila, že bychom se ho už nikdy neměli dočkat, nicméně vše je možné. Seriál si získal poměrně početné množství diváků, takže by Disney mohlo změnit plány a věnovat seriálu druhou sérii. V tuto chvíli je to tedy otevřené a troufáme si tvrdit, že vše záleží na Oscaru Isaacovi. Pokud prodlouží svůj kontrakt, možná se seriál dočká pokračování. Aktuálně ale počítejte s tím, že byl ukončen.

Diskuze /13

S3t

Bude niekto robiť titulky k poslednej epizóde?

#2 hyena #3 Xavik
5.5.2022 | 14:03:05
hyena

#1 S3t: ževraj ty

5.5.2022 | 14:10:08
Xavik

#1 S3t: Titulky se ripují z Disney+ a nahrávají na titulky.com. Kvůli tomu se do toho nikdo nechce pustit, protože se to pokrývá už takto. Budeš si tedy muset počkat na ofiko překlad.

#4 S3t #5 JuRas
admin
5.5.2022 | 14:17:02
S3t

#3 Xavik: A dokedy budem čakať? Do 14.6.? Disney+ u nás ešte nie je, a nikde nie je písané, že keď tam sú titulky na predchádzajúce epizódy, tak tam budú aj k tejto. A možno to Disney spravilo naschvál.

#6 Xavik
5.5.2022 | 14:32:50
JuRas

#3 Xavik: Chápu to správně, že na Disney+ jsou k dispozici i české oficiální titulky, které se z toho poté ripují?

#6 Xavik
5.5.2022 | 14:34:03
Xavik

#4 S3t: To nevím, do kdy budete čekat. Buď se toho někdo ujme, nebo budete čekat, dokud je někdo neripne. Každopádně my ten poslední díl nebudeme překládat. Každopádně ani v této diskuzi nemáš co dělat, tady se má řešit druhá řada Moon Knighta, ne titulky k poslednímu dílu. Řeš si to někde jinde.
#5 JuRas: Chápeš to naprosto správně. I když u nás Disney+ ještě není, v zahraničí, když si pustíš jednotlivé díly, už mají české titulky. Disney+ připravuje českou lokalizaci hodně dlouho předem.

admin
5.5.2022 | 15:10:37
Ananas

Druhá séria by bola super ale celkom mi začína prekážať ten Marvelovský formát seriálov, 6 častí mi príde naozaj málo, ešte keď k tomu jedna časť má cca 45 minút z toho 5 minút záverečné titulky a 2 minúty rekapitulácia s introm… čiže časť má tak 38 minúť, potom sa nemôžeme diviť že seriál je urýchlený a nedokončený.. Takže ak druhú sériu tak aspoň 10 častí po 50 minútach

#8 BadJoke #11 ori
5.5.2022 | 18:24:32
BadJoke

#7 Ananas: tak tak, naprosto souhlasím. A taky zamrzí to, kolik dobrých lidí za tím dělali, o to víc mě sere že si s tím nedali více záležet. Postava natolik komplexní a zajímavá si zaslouží buď delší a kvalitní seriál (stačí 8 dilu po 50´), nebo naopak jako u Wandy ho měli nejprve nechat mihnout ve nějakém sequelu a pak seriál.

5.5.2022 | 20:26:25
mmmm

Moc mě to nenadchlo.

5.5.2022 | 22:50:47
ori

Dúfam že hej, po What If môj najobľúbenejší MCU seriál, za ním WandaVision. Hawkeye ešte ušiel, a úplne na dne sú Loki a Falcon.

webmaster
6.5.2022 | 15:19:05
ori

#7 Ananas: Mňa to takto práve že baví viac, potom to nie je také zdĺhavé a dej plynie celkom rýchlo. Už teraz si ľudia sťažujú že je to nuda a nič sa tam nedeje, mali by si radšej pozrieť video ako niekto hádže rôzne veci do mixéru, to je presne pre nich, hromada akcie a žiadne „zbytočné“ dialógy ktoré by nedajbože postavu nejako rozvíjali.

webmaster
6.5.2022 | 20:18:28
onda95

Jeden z nejhorších seriálů vůbec

13.5.2022 | 16:58:15
Lucille33

Ma šancu na druhu seriu ale kto bude ten zlý Jake ? Som zvedavá ako budu jednom tele Marc a Steven spolupracovať . A 2 seria by bola fakt dobra pre Jake a Layla

9.8.2022 | 15:17:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec Moon Knighta

Seriál Moon Knight představoval minisérii o šesti epizodách, takže ho nečeká žádné další pokračování. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama