Moon Knight
73/100 - 56×

Moon Knight

Seriál se zaměřuje na Stevena Granta, obyčejného zaměstnance muzea, kterého začnou trápit výpadky paměti a vzpomínky na jiný život. Steven přijde na to, že trpí disociativní poruchou identity a sdílí své tělo s žoldákem Markem Spectorem. Zatímco se Stevenovi a Markovi nepřátelé shromažďují kolem nich, oni musí dostat pod kontrolu své komplexní identity a spojit se se smrtelně nebezpečným tajemnem, které představuje jednoho z mocných egyptských bohů.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Komiksový
hrají
Oscar Isaac (Marc Spector), Oscar Isaac (Steven Grant), Ethan Hawke (Arthur Harrow), May Calamawy (Layla El-Faouly), F. Murray Abraham (Chonsu), Ann Akinjirin (Bobbi Kennedy), David Ganly (Billy Fitzgerald), Khalid Abdalla (Selim), Antonia Salib (Tveret), Saba Mubarak (Amemait), Oscar Isaac (Jake Lockley)

Co prozradil tvůrce Grant Curtis k Moon Knightovu pokračování?

Co prozradil tvůrce Grant Curtis k Moon Knightovu pokračování?

Moon Knightova budoucnost je skutečně otevřená, a tak jsme rádi za každé vyjádření ze strany tvůrců k této věci. Nyní k tomu řekl pár slov tvůrce Grant Curtis.

13 1
17.5.2022

O tom, zda by se seriál mohl dočkat druhé série, jsme psali už v dřívějším článku. Když ho ale shrneme, je otevřené prakticky vše. Moon Knight se může dočkat druhé řady, vlastního filmu, objevit se ve filmu někoho dalšího nebo ukončit své působení v MCU. Vše je možné, ale my pochopitelně doufáme v to, že ho ještě uvidíme.

Situace je aktuálně taková, že herec Oscar Isaac nepodepsal žádný kontrakt, ve kterém by se zavazoval jakémukoliv pokračování. On sám by si Moon Knighta rád zopakoval, ale nyní vše závisí na tvůrcích MCU, předně tedy na Kevinu Feigeovi, který má na starost celé MCU.


(Kdepak se objevíš příště, Moon Knighte? Foto: Disney+)

Ostatně právě to nedávno potvrdil i Grant Curtis, jeden z hlavních tvůrců seriálu Moon Knight: „Zajděte si za Kevinem a zeptejte se ho na to, protože já o pokračování opravdu nic nevím. Každopádně jsem spokojený s tím, kde jsme zanechali Marca, Stevena a Jakea, protože je Oscar zahrál opravdu dobře. Diváci by ho v těchto rolích ještě rádi viděli. A právě díky tomu, kde jsme ho zanechali, by mohl krásně zapadnout do MCU, ať už ho Kevin bude chtít dát kamkoli. Až se to stane, rád si koupím lístek a zajdu se na to podívat do kina. Vše je na něm.“

Moon Knight přeci nemohl vzniknout jen proto, abychom ho viděli jen v jedné řadě o šesti epizodách. Tvůrci s ním určitě mají velké plány, nyní tedy jen budeme čekat na to, kde se opět objeví.

Zdroj článku: EW

Diskuze /4

Boudiccaw

už aby to bylo :)

17.5.2022 | 15:36:21
Lex Luthor

když už tak bych se rád dočkal nějakého pokračování o Jakeovi, který je aktuálně novým Moon Knightem a stal se z něj Chonsův elitní zabiják. Stevena a Marca nechte vklidu být hnít ve Stevenově bytě jejich příběh byl pro mě uzavřen spíš mě teď zajímá Jake

17.5.2022 | 16:57:29
PecaCZE

Určitě něco bude i kdyby bez nějakýho MCU spojení. Aby rozšířily obsah Disney+

17.5.2022 | 18:43:45
MARTASLJ19

Len nech pokračovanie nie je taká sračka ako tento štart.

18.5.2022 | 8:53:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Moon Knighta

Seriál Moon Knight představoval minisérii o šesti epizodách, takže ho nečeká žádné další pokračování. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama