Moon Knight
0/100 - 0×

Moon Knight

Marc Spector je americký voják, který se během jedné mise v Egyptě zraní natolik, že se ocitne na prahu svého života. Své poslední chvilky prožije v chrámu zasvěcenému bohu Khonshuovi, kde kývne na to, že se stane pozemským ztělesněním tohoto boha.

USA | 2022 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Komiksový


Odstartovalo natáčení novinky Moon Knight

Odstartovalo natáčení novinky Moon Knight

Moon Knight představuje očekávanou novinku, která se zařadí po bok dalších projektů ze světa MCU. A nyní se tento seriál začal konečně natáčet.

16 0
1.5.2021

Na začátku dubna se začalo spekulovat o tom, že se štáb seriálu Moon Knight vydal do maďarského hlavního města Budapešť, kde hodlá natočit první scény. Potvrzení toho, že se tu štáb skutečně nachází, jsme se dočkali až nyní, což znamená, že natáčení oficiálně odstartovalo.

Štáb se konkrétně usadil v Muzeu krásných umění, kde již několik dní natáčí potřebné scény. Vzhledem k tomu, že tu jsou herci a členové štábu již poměrně dlouhou dobu, je jasné, že se tu nenatáčí žádná krátká scéna.


Kromě toho bylo definitivně potvrzeno, že se role Marca Spectora skutečně ujme herec Oscar Isaac, protože byl spatřen na natáčení. Doposud byla jeho ústřední role v seriálu potvrzena z 95 %, protože se o jeho účasti psalo všude, jen ne na oficiálních stránkách společnosti Disney. Nyní je to tedy stoprocentní a není o tom pochyb.

Budapešť by měla být hlavní natáčecí lokací seriálu Moon Knight podobně, jako se Praha stala hlavní natáčecí lokací pro seriál The Falcon and The Winter Soldier. Štáb se určitě ještě vydá někam jinam, ale je pravděpodobné, že právě zde stráví většinu času.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /2

stoky

Trochu mimo temu ale serial hawkaye uz s natacanim asi aj skoncil a stale nema spravenu vlastnu stranku, mohli by ste ju zalozit?

#2 Xavik
2.5.2021 | 1:00:16
Xavik

#1 stoky: Časem. Neboj. :)

admin
2.5.2021 | 12:21:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama