Moon Knight
0/100 - 0×

Moon Knight

Marc Spector je americký voják, který se během jedné mise v Egyptě zraní natolik, že se ocitne na prahu svého života. Své poslední chvilky prožije v chrámu zasvěcenému bohu Khonshuovi, kde kývne na to, že se stane pozemským ztělesněním tohoto boha.

USA | 2022 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Komiksový


Po Oscaru Isaacovi byla do Moon Knighta obsazena herečka May Calamawy

Po Oscaru Isaacovi byla do Moon Knighta obsazena herečka May Calamawy

Vypadá to, že se s natáčením Moon Knighta počítá už pro tento rok, protože došlo k odhalení nové herečky, které se v tomto ambiciózním projektu dočkáme.

7 0
15.1.2021

Nedávno odhalená novinka Moon Knight se hýbe kupředu. Poté, co Disney odhalilo vznik a rok premiéry této novinky, jsme se dočkali dalších nových informací. Prozatím se počítá s tím, že natáčení tohoto seriálu odstartuje už tento rok, a to rovnou v březnu. Natáčení proběhne v Budapešti, přičemž je poměrně jisté, že štáb následně zavítá i na jiná místa.

Kromě toho došlo k odhalení další tváře, které se v seriálu dočkáme. Mladá herečka May Calamawy se ujme jedné z hlavních rolí, nicméně prozatím netušíme, koho si zahraje. Může jít o Marlene Alraune, Moon Knightovu lásku, ale také může ztvárnit někoho naprosto jiného.


Herečka May Calamawy nemá na svém kontě příliš mnoho velkých rolí, v poslední době se objevovala především v krátkometrážních snímcích. Její největší rolí je zřejmě postava Deny Hassan, kterou si v letech 2019–2020 zahrála v seriálu Ramy. Kromě toho měla výraznou roli i v minisérii The Long Road Home.

Zdroj článku: THR

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama