Moon Knight
74/100 - 60×

Moon Knight

Seriál se zaměřuje na Stevena Granta, obyčejného zaměstnance muzea, kterého začnou trápit výpadky paměti a vzpomínky na jiný život. Steven přijde na to, že trpí disociativní poruchou identity a sdílí své tělo s žoldákem Markem Spectorem. Zatímco se Stevenovi a Markovi nepřátelé shromažďují kolem nich, oni musí dostat pod kontrolu své komplexní identity a spojit se se smrtelně nebezpečným tajemnem, které představuje jednoho z mocných egyptských bohů.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Komiksový
hrají
Oscar Isaac (Marc Spector), Oscar Isaac (Steven Grant), Ethan Hawke (Arthur Harrow), May Calamawy (Layla El-Faouly), F. Murray Abraham (Chonsu), Ann Akinjirin (Bobbi Kennedy), David Ganly (Billy Fitzgerald), Khalid Abdalla (Selim), Antonia Salib (Tveret), Saba Mubarak (Amemait), Oscar Isaac (Jake Lockley)

Amemait

Amemait

Egyptská bytost, kterou chce osvobodil Arthur Harrow.

Sezóny 1
2022 - 2022

V době starověkého Egypta byla Amemait uctívána stejně jako ostatní bohové, nicméně z ní všichni měli obavy, protože lidi soudila a trestala na základě jejich minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Některým bohům přišla natolik krutá, že se ji rozhodli zradit a uvěznit. Kvůli tomu přišla Amemait o své vysoké postavení.

Existoval však způsob, jak ji přivést zpátky k životu, a právě o to se ve 21. století pokusil Arthur Harrow. Ten svou bohyni vyznával natolik, že vytvořil kult zasvěcený této bytosti a začal shromažďovat všechny potřebné artefakty k jejímu oživení.


V tu chvíli se mu do cesty postavil egyptský bůh Chonsu a jeho pozemský bojovník Moon Knight. I když mu odolávali dlouho, Arthurovi se nakonec podařilo oživit Amemait. Ta, prakticky ihned po svém oživení, svedla souboj s Chonsuem, svým zapřisáhlým nepřítelem.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Fajn záporáčka.

webmaster
16.6.2022 | 17:59:27

Konec Moon Knighta

Seriál Moon Knight představoval minisérii o šesti epizodách, takže ho nečeká žádné další pokračování. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama