Moon Knight
74/100 - 60×

Moon Knight

Seriál se zaměřuje na Stevena Granta, obyčejného zaměstnance muzea, kterého začnou trápit výpadky paměti a vzpomínky na jiný život. Steven přijde na to, že trpí disociativní poruchou identity a sdílí své tělo s žoldákem Markem Spectorem. Zatímco se Stevenovi a Markovi nepřátelé shromažďují kolem nich, oni musí dostat pod kontrolu své komplexní identity a spojit se se smrtelně nebezpečným tajemnem, které představuje jednoho z mocných egyptských bohů.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Komiksový
hrají
Oscar Isaac (Marc Spector), Oscar Isaac (Steven Grant), Ethan Hawke (Arthur Harrow), May Calamawy (Layla El-Faouly), F. Murray Abraham (Chonsu), Ann Akinjirin (Bobbi Kennedy), David Ganly (Billy Fitzgerald), Khalid Abdalla (Selim), Antonia Salib (Tveret), Saba Mubarak (Amemait), Oscar Isaac (Jake Lockley)

Billy Fitzgerald

Billy Fitzgerald

Jeden z oddanějších členů kultu Arthura Harrowa.

Sezóny 1
2022 - 2022

Billy Fitzgerald sice pracuje pro londýnskou policii, ale ve skutečnosti jde o člena kultu Arthura Harrowa, který chce oživit nadpřirozenou bytost Amemait. Aby to však dokázal, musí nejdříve najít její hrobku, nicméně v tu chvíli se jim do cesty postaví Moon Knight, vyvolený bojovník egyptského boha Chonsua.

Billy patří mezi nejoddanější členy kultu, a tak ho Harrow pověří tím, aby zjistil více informací o Stevenu Grantovi, který představuje onoho Moon Knighta. Billy navštíví jeho byt společně se svou kolegyní Bobbi a své poslání zvládne.


Následně cestuje s členy kultu do Egypta, kde se nachází hrobka Amemait. Jakmile dojde k zabití Moon Knighta, ten se ocitne v očistci, který představuje psychiatrickou léčebnu. Zde se nachází personál, jehož členem je i Billy. Konkrétně ho nejčastěji můžeme vidět v pracovně Dr. Harrowa, který tu léčí své pacienty.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Väčší sympaťák ako jeho kolegyňa.

webmaster
16.6.2022 | 17:58:01

Konec Moon Knighta

Seriál Moon Knight představoval minisérii o šesti epizodách, takže ho nečeká žádné další pokračování. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama