Moon Knight
73/100 - 78×

Moon Knight

Seriál se zaměřuje na Stevena Granta, obyčejného zaměstnance muzea, kterého začnou trápit výpadky paměti a vzpomínky na jiný život. Steven přijde na to, že trpí disociativní poruchou identity a sdílí své tělo s žoldákem Markem Spectorem. Zatímco se Stevenovi a Markovi nepřátelé shromažďují kolem nich, oni musí dostat pod kontrolu své komplexní identity a spojit se se smrtelně nebezpečným tajemnem, které představuje jednoho z mocných egyptských bohů.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Komiksový
hrají
Oscar Isaac (Marc Spector), Oscar Isaac (Steven Grant), Ethan Hawke (Arthur Harrow), May Calamawy (Layla El-Faouly), F. Murray Abraham (Chonsu), Ann Akinjirin (Bobbi Kennedy), David Ganly (Billy Fitzgerald), Khalid Abdalla (Selim), Antonia Salib (Tveret), Saba Mubarak (Amemait), Oscar Isaac (Jake Lockley)

Chonsu

Chonsu

Egyptský bůh, který se snaží zastavit oživení Amemait.

Sezóny 1
2022 - 2022

Chonsu je jeden z mnoha egyptských bohů, který je nejčastěji spojován s Měsícem. Jde o mocnou nadpozemskou bytost, která na první pohled upoutá svým vzhledem. Nejenom, že ho často můžeme vidět s berlou, ale místo hlavy má levitující ptačí lebku.

Vzhledem k tomu, že jakožto nadpozemská bytost nemůže působit na Zemi, zastupuje ho jeho pozemský bojovník Moon Knight. Tím je v současné chvíli žoldák Marc Spector, který však trpí disociativní poruchou identity. Jak se později ukáže, tento fakt hraje Chonsuovi do karet, protože díky tomu dokáže ovládat svého bojovníka, i když s tím současný držitel nesouhlasí.

Chonsu může na první pohled působit jako kladný hrdina, ale opak je možná pravdou. Jeho motivace nejsou známé, přičemž už párkrát bylo ukázáno, že svého pozemského bojovníka využívá. Je však odhodlaný zničit Amemait a všechny její přisluhovače, protože ti podle něj představují to největší zlo.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Haras

Super

22.1.2023 | 20:02:24
Lucille33

Zachranil Marca pred smrťou aa ma peknu palicu

9.8.2022 | 15:27:48
ori

Chonsu ma dosť bavil.

webmaster
16.6.2022 | 17:56:41

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec Moon Knighta

Seriál Moon Knight představoval minisérii o šesti epizodách, takže ho nečeká žádné další pokračování. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama