Moon Knight
73/100 - 78×

Moon Knight

Seriál se zaměřuje na Stevena Granta, obyčejného zaměstnance muzea, kterého začnou trápit výpadky paměti a vzpomínky na jiný život. Steven přijde na to, že trpí disociativní poruchou identity a sdílí své tělo s žoldákem Markem Spectorem. Zatímco se Stevenovi a Markovi nepřátelé shromažďují kolem nich, oni musí dostat pod kontrolu své komplexní identity a spojit se se smrtelně nebezpečným tajemnem, které představuje jednoho z mocných egyptských bohů.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Komiksový
hrají
Oscar Isaac (Marc Spector), Oscar Isaac (Steven Grant), Ethan Hawke (Arthur Harrow), May Calamawy (Layla El-Faouly), F. Murray Abraham (Chonsu), Ann Akinjirin (Bobbi Kennedy), David Ganly (Billy Fitzgerald), Khalid Abdalla (Selim), Antonia Salib (Tveret), Saba Mubarak (Amemait), Oscar Isaac (Jake Lockley)

Jake Lockley

Jake Lockley

Moon Knightova třetí osobnost, o které ví jen bůh Chonsu.

Sezóny 1
2022 - 2022

Ve chvíli, kdy egyptský bůh Chonsu udělal z Marka Spectora svého pozemského bojovníka, ve skutečnosti neovládl jen jeho, ale i jeho další osobnosti, a to Stevena Granta a Jakea Lockleyho. Jakea však zná pouze Chonsu, protože o něm neví Marc ani Steven.

Jake je Moon Knightovým nejbrutálnějším představitelem, protože ve chvíli, kdy je u kormidla, je schopen zabít všechny okolní útočníky, a to mnohem účinněji než žoldák Marc. Kromě toho je Chonsuovým nejvěrnějším služebníkem a Chonsu se na něj obrací ve chvílích, kdy je nutné. Těžko říct, proč se tedy zaměřuje především na Marca, když má mnohem věrnějšího služebníka.

Do hlavního příběhu sice Jake zasáhl minimálně, nicméně ovládl Moon Knighta ve chvíli, kdy to bylo nezbytné. Když se Marc rozhodne opustit Chonsua, ten ho sice propustí, ale tajně ví, že ho bude i nadále ovládat, a to skrze Jakea. Tak se stane například v případě Arthura Harrowa. Chonsu totiž využije Jakea k tomu, aby zabil tohoto kultistu.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Haras

Na toho jsem se zdaleka nejvíce těšil a mohl mít naběhnuto i na nejlepší postavu seriálu, bohužel se tam objevil asi jenom na 5 minut. Snad bude 2.série

22.1.2023 | 20:06:20
Lucille33

Ked som ho videla hned som vedela že bude 2 seria

9.8.2022 | 15:32:05
ori

Škoda že tam bol tak málo, dúfam že sa ho dočkáme viac.

webmaster
16.6.2022 | 17:59:52

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec Moon Knighta

Seriál Moon Knight představoval minisérii o šesti epizodách, takže ho nečeká žádné další pokračování. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama