Moon Knight
73/100 - 56×

Moon Knight

Seriál se zaměřuje na Stevena Granta, obyčejného zaměstnance muzea, kterého začnou trápit výpadky paměti a vzpomínky na jiný život. Steven přijde na to, že trpí disociativní poruchou identity a sdílí své tělo s žoldákem Markem Spectorem. Zatímco se Stevenovi a Markovi nepřátelé shromažďují kolem nich, oni musí dostat pod kontrolu své komplexní identity a spojit se se smrtelně nebezpečným tajemnem, které představuje jednoho z mocných egyptských bohů.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Komiksový
hrají
Oscar Isaac (Marc Spector), Oscar Isaac (Steven Grant), Ethan Hawke (Arthur Harrow), May Calamawy (Layla El-Faouly), F. Murray Abraham (Chonsu), Ann Akinjirin (Bobbi Kennedy), David Ganly (Billy Fitzgerald), Khalid Abdalla (Selim), Antonia Salib (Tveret), Saba Mubarak (Amemait), Oscar Isaac (Jake Lockley)

Marc Spector

Marc Spector

Ostřílený žoldák, který se po smrti v Egyptě stane služebníkem boha Chonsua.

Sezóny 1
2022 - 2022

Marc Spector neměl zrovna příjemné dětství, a tak se brzy poté, co dospěl, přestěhoval a narukoval do armády. Z té však dezertoval a začal se živit jako žoldák. Tento čin se mu stal osudným, protože během jedné mise v Egyptě utržil smrtelné zranění, kterému by podlehl. Měl však štěstí, že ho sledoval jeden z egyptských bohů.

Když byl na tom Marc nejhůř, oslovil ho mocný egyptský bůh Chonsu a nabídl mu něco, díky čemuž by přežil. Marc na jeho nabídku kývl, a tak z něj Chonsu udělal svého pozemského avatára, bojovníka Moon Knighta. Netušil však, že v tu chvíli ovládl větší množství lidí, protože Marc trpěl disociativní poruchou identity.


Markovou ženou se stala Layla El-Faouly, se kterou si však později přestal rozumět a chtěl se s ní rozvést. Marc je sám o sobě velmi schopným člověkem. Jde o zdatného jedince, který se dokáže dostat z téměř každé situace. Díky vojenskému výcviku umí bojovat prakticky s jakoukoliv zbraní.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Mark bol fajn, ale Steven mi sadol viac.

webmaster
16.6.2022 | 17:55:28
MakiPragi

Dobrý, ale mám radši Stevena

4.5.2022 | 8:21:44
Kubey

Je to dobrá postava, ale užívam si viacej Stevena. Dúfam, že sa ukáže viac.

20.4.2022 | 21:06:13
Tomoso18

Zatiaľ sme toho veľa nevideli, ale aj z tých pár scén mám dojem, že by to mohol byť slabší odvar Deadpoola, v zmysle komických scén. Uvidíme, ale zatiaľ sa mi celkovo seriál páči.

7.4.2022 | 15:06:57

Konec Moon Knighta

Seriál Moon Knight představoval minisérii o šesti epizodách, takže ho nečeká žádné další pokračování. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama