Moon Knight
73/100 - 56×

Moon Knight

Seriál se zaměřuje na Stevena Granta, obyčejného zaměstnance muzea, kterého začnou trápit výpadky paměti a vzpomínky na jiný život. Steven přijde na to, že trpí disociativní poruchou identity a sdílí své tělo s žoldákem Markem Spectorem. Zatímco se Stevenovi a Markovi nepřátelé shromažďují kolem nich, oni musí dostat pod kontrolu své komplexní identity a spojit se se smrtelně nebezpečným tajemnem, které představuje jednoho z mocných egyptských bohů.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Komiksový
hrají
Oscar Isaac (Marc Spector), Oscar Isaac (Steven Grant), Ethan Hawke (Arthur Harrow), May Calamawy (Layla El-Faouly), F. Murray Abraham (Chonsu), Ann Akinjirin (Bobbi Kennedy), David Ganly (Billy Fitzgerald), Khalid Abdalla (Selim), Antonia Salib (Tveret), Saba Mubarak (Amemait), Oscar Isaac (Jake Lockley)

Steven Grant

Steven Grant

Obyčejný člověk, kterého začnou trápit výpadky paměti a vzpomínky na jiný život.

Sezóny 1
2022 - 2022

Steven Grant žije v Londýně, kde pracuje v obchodě se suvenýry v místním muzeu. Fascinuje ho starověký Egypt, a tak by o něm dokázal neustále povídat, nicméně si prozatím musí vystačit s prací prodavače, nikoliv průvodce. Mezi svými kolegy není zrovna oblíbený, protože představuje introvertního podivína.

V poslední době ho však trápí několik problémů. Často mívá výpadky paměti a dokonce se mu zdá o životě někoho jiného. Ve chvíli, kdy se na něj zaměří síly nadpřirozena, si uvědomí, že ho celou tu dobu trápilo něco zcela jiného. Ve skutečnosti totiž není nemocný, ale má v sobě jinou osobnost, a to žoldáka Marka Spector.


Steven brzy zjistí, že Marc je ve skutečnosti služebníkem egyptského boha Chonsua, který z něj udělal Moon Knighta. Na toho se dokáže proměnit jen Marc, a tak Steven zpočátku překáží Moon Knightovi a jeho povinnostem. Jakmile si však vytvoří svůj vlastní oblek, který představuje pana Knighta, a porozumí si s Markem, stane se celkem užitečný.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sangvis

Asi bych nerozděloval hodnocení na Marca a Stevena. I když chápu, že jde o dvě postavy. Skvěle zahráno a očekávám další díly.

22.6.2022 | 0:21:36
ori

Moja obľúbená osobnosť, skvelo zahraný.

webmaster
16.6.2022 | 17:55:51
MakiPragi

herec se užasně hodí na tuhle roly, a je až k nevíře jak dokáže hrát Marca a Stevena tak jinak a zároveň stejně. Prostě dobrý výkon.

4.5.2022 | 8:21:16
Kubey

Vôbec som to pred začiatkom seriálu nečakal, ale viacej si užívam Stevena ako Marca. Veľmi ani nechápem ten hate na neho, veď sa správa normálne, ja by som asi tiež hneď nebol okej s tým, že telo zdieľam s niekym iným.

20.4.2022 | 21:02:11
Mr.Morgan

Skvělý výkon sympatického herce který se perfektně hodí na tuhle roli :)

6.4.2022 | 21:08:26
Ananas

Super zahrané zatiaľ

2.4.2022 | 13:20:19

Konec Moon Knighta

Seriál Moon Knight představoval minisérii o šesti epizodách, takže ho nečeká žádné další pokračování. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama