Moon Knight
74/100 - 60×

Moon Knight

Seriál se zaměřuje na Stevena Granta, obyčejného zaměstnance muzea, kterého začnou trápit výpadky paměti a vzpomínky na jiný život. Steven přijde na to, že trpí disociativní poruchou identity a sdílí své tělo s žoldákem Markem Spectorem. Zatímco se Stevenovi a Markovi nepřátelé shromažďují kolem nich, oni musí dostat pod kontrolu své komplexní identity a spojit se se smrtelně nebezpečným tajemnem, které představuje jednoho z mocných egyptských bohů.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Komiksový
hrají
Oscar Isaac (Marc Spector), Oscar Isaac (Steven Grant), Ethan Hawke (Arthur Harrow), May Calamawy (Layla El-Faouly), F. Murray Abraham (Chonsu), Ann Akinjirin (Bobbi Kennedy), David Ganly (Billy Fitzgerald), Khalid Abdalla (Selim), Antonia Salib (Tveret), Saba Mubarak (Amemait), Oscar Isaac (Jake Lockley)

Tveret

Tveret

Mocná hrošice, která nečekaně narazí na Stevena a Marka.

Sezóny 1
2022 - 2022

Tveret je egyptská bohyně dětí a matek, která v pozemském světě nemá žádného svého avatára. Aktuálně okupuje podsvětí, ve kterém vítá všechny nebožtíky, jež právě zesnuli. Jejím úkolem je zvážit jejich srdce a zhodnotit, zda mohou vstoupit do posmrtného života. Jedinci, kteří se s ní setkají, se tam však často nedostanou, protože jejich srdce nejsou čistá.

Když se s ní poprvé setkají Steven Grant a Marc Spector, jsou zaskočeni jejím vzhledem. Tveret totiž představuje boha s hroší hlavou a tenkým hláskem, což není zrovna očekávaná kombinace. Na druhou stranu je Tveret velmi příjemná a milá a snaží se všem nebožtíkům pomoci.


V průběhu příběhu se Tveret přidá na Stevenovu a Markovu stranu a pomůže jim. Když se oba dostanou z podsvětí i ze svého očistce, Tveret pronikne na Zemi a vybere si tu svou avatárku. Tou se stane Layla El-Faouly, které propůjčí své schopnosti a učiní z ní superhrdinku Scarlet Scarab.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Vtipná hrošica.

webmaster
16.6.2022 | 17:59:11

Konec Moon Knighta

Seriál Moon Knight představoval minisérii o šesti epizodách, takže ho nečeká žádné další pokračování. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama