Moonhaven
0/100 - 0×

Moonhaven

Sto let v budoucnosti je lunární pilotka a pašeračka Bella Sway obviněna ze zločinu a vysazena na Moonhaven, utopickou komunitu uvnitř 1 300 km čtverečních rozsáhlé Rajské zahrady vybudované na Měsíci, jež hledá řešení na problémy, které brzy způsobí zánik civilizace na Matičce Zemi. Skeptická Bella je vtažena do konspirace, aby získala kontrolu nad umělou inteligencí, která má na svědomí zázraky na Moonhavenu a spojí se s místním detektivem, aby zastavili síly, které chtějí zničit poslední naději Země dřív, než zničí sami sebe.

USA | 2021 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | AMC | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi, Thriller


Herečka z Daredevila se vydá na Měsíc

Herečka z Daredevila se vydá na Měsíc

Obsazení nového sci-fi seriálu Moonhaven o utopické kolonii na Měsíci se rozšiřuje a mezi hlavními postavami spatříme jednak posilu ze seriálu Daredevil a dále i hereckého představitele ze seriálu Teenage Bounty Hunters.

0 0
21.8.2021

Seriál Moonhaven postupně obsazuje další hlavní postavy. Kromě Dominica Monaghana se můžeme těšit i na izraelskou herečku Ayelet Zurer. Tu můžete znát například z filmu Angels & Demons či ze seriálu Daredevil a spatříme ji i ve třetí sérii You. V Moonhavenu ztvární postavu Maite Voss, politické vůdkyně utopické kolonie Moonhaven. Byla zvolená lidem, který ji miluje a je takovým ztělesněním měsíční mise za záchrannou lidstva před sebezničením. Pronásleduje ji problémová minulost a je zatažena do šílenství, které ohrožuje budoucnost Země.

(Ayelet jako Vanessa Marianna v Daredevilovi.)


Třetí posilou seriálu se stává herec Kadeem Hardison, který si například v loňském roce zahrál v Teenage Bounty Hunters. Ten se představí jako Arlo, což je parťák detektiva Paula Serna, jehož si střihne právě Dominic Monaghan. Arlo patří mezi třetí generaci „Měsíčňanů“ a jedná se o detektiva se zvídavým srdcem a elánem, který se překvapivě stane vojákem v boji za udržením Moonhavenu v chodu.

(Kadeem jako Bowser Simmons v Teenage Bounty Hunters.)

Zdroj: Deadline (1, 2)
Foto: Netflix

Co říkáte na tyto dvě posily?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů
Reklama