The Mortal Instruments (Nástroje smrti)
90/100 - 33×

The Mortal Instruments(Nástroje smrti)(TMI)

Adaptace bestsellerové knižní série od americké spisovatelky Cassandry Clareové, která vytvořila impozantní svět lovců stínů – napůl lidí, napůl andělů, kteří chrání nás obyčejné smrtelníky před démony z jiných dimenzí světa. Dále se seznamujeme s nadpřirozenými postavami jako jsou upíři, vlkodlaci, víly a čarodějové. Mnozí si mohou myslet, že se jedná o další teenagerskou ságu plnou lásky, nebezpečí a odvahy hlavních hrdinů. Bojí se, že něco podobného tady bylo, a tak od série Nástroje smrti odvrací zrak. Nejspolehlivější způsob, jak zjistit, jaký svět autorka doopravdy vytvořila, je přesvědčit se na vlastní oči!

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | | 124 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Kevin Zegers (Alec Ligthwood), Lena Headey (Jocelyn Frayová), Aidan Turner (Luke Garroway), Jonathan Rhys Meyers (Valentine Morgenstern),

Město z popela

Město z popela

Tak kdy už konečně bude druhý díl Nástrojů smrti? Bohužel, tohle ještě nikdo přesně neví, ale uvnitř článku najdete oficiální filmovou/knižní anotaci.

Poté, co jsme shlédli první díl knižní série Město z kostí, který měl premiéru 12.9.2013, nedočkavě vyhlížíme druhý díl – Město z popela.

Bohužel premiéra filmu Město z popela je stále neznámá. Natáčení už mělo proběhnout na podzim 2013, popřípadě na začátku roku 2014. Nikde se ale nepíše, kdy se konečně dočkáme premiéry.

Oficiální anotace:

Jediné, co si Clary Frayová přeje, je, aby se její život vrátil zpátky do zajetých kolejí. Ale nic se nemůže vrátit do normálního tempy, když jste lovec stínů, vaše matka je v kómatu a vy najednou můžete vidět vlkodlaky, upíry a víly! Ráda by opustila ten magický svět a věnovala se více svému nejlepšímu kamarádovi Simono, z kterého se stal upír a který se postupně stává něčím víc než jen pouhým kamarádem. Ale svět, ten magický svět, do kterého se dostala, ji nechce pustit. Je příliš důležitou součástkou jedné velké skládačky. Také její nově nalezený, krásný bratr Jace usiluje o to, aby zůstala v jeho světě. Aby Clary zachránila svoji matku, bude muset čelit nebezpečnému lovci stínů Valentinovi, který je zároveň jejím biologickým otcem.

  • 013-2e30f61bf985d80c37db27c8519ec0c5.JPG

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Maryend

Miluju všechny díly knižní serie a věřím že druhý díl bude ještě lepší než ten druhý

14.6.2016 | 18:48:39

Datum premiéry!

  • úterý 12.ledna v 9 hodin večer (USA času).

Shadowhunters trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Teaser 1

Thumbnail Play icon

Seriáloví herci

Soupiska herců do seriálu

Shadowhunters je kompletní!

Zavzpomínání na TMI film

Thumbnail Play icon

Autorka

Cassandra Clareová

  • Americká spisovatelka
  • Narozena 27.července 1973
  • Judith Rumeltová

Citáty z knih C.Clareové

– Milovat znamená ničit a být milován znamená být ničen. 

– Člověk vyroste ve chvíli, kdy se ohlédne do minulosti a uvidí věci, které si nepřeje vidět. 

– Jak zvláštní je čekat, až člověk všechno ztratí, a ani nevědět, zda k tomu skutečně dojde. 

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama