Most Dangerous Game
83/100 - 7×

Most Dangerous Game

Dodge Tynes je nevyléčitelně nemocný a je ochotný udělat cokoliv, aby zajistil svou těhotnou manželku. Souhlasí s účastí na lovu, kde velmi brzy zjistí, že není lovcem, ale lovnou.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Quibi, Roku | 10 minut
žánr
Akční, Thriller

Nebezpečná hra bude pokračovat

Nebezpečná hra bude pokračovat

Letošní novinka od služby Quibi zaznamenala úspěch a proto si vybojovala prodloužení pro druhou sérii. Co v ní můžeme čekat?

2 0
9.7.2020

Most Dangerous Game se v první sérii zaměřoval na příběh Dodge Tynese (Liam Hemsworth), který přijal nabídku Milese Sellarse na účast v lovu, ve kterém se Dodge stává lovnou zvěří a musí přežít 24hodinový lov v Detroitu. Sellars mezitím na něj a na lovce dohlíží.

Ve druhé sérii, kterou tvůrce Nick Santora má už i napsanou, můžeme čekat návrat Christopha Waltze coby organizátora hry Sellarse, který získá do hry nového běžce, a to ve městě New York. Druhá série se aktuálně připravuje a Santora doufá, že budou moct začít s natáčením co nejdříve, avšak prozatím to ještě kvůli COVIDu není možné.

(Sellars si ve druhé sérii najde běžce v New Yorku. Foto: Quibi)

Santora také prozradil, že má v úmyslu seriál přizpůsobit i na podobu samostatného filmu, protože mají potenciálního kupce, který má o to zájem. Aby k tomu ale mohlo dojít, bude potřeba poupravit přechody mezi jednotlivými epizodami, aby na sebe hezky navazovaly. Taková práce by nejspíš zabrala pár týdnů a posléze by z toho vzešel úctyhodný film o délce 1 hodiny a 50 minut.

Zdroj: Deadline

Jste rádi, že se dočkáme další série?

Diskuze /1

FValek

Určitě by to chtělo větší reklamu, protože seriál tak nějak nenápadně proklouznul a nevím jak v USA, ale minimálně tady o seriálu spousta lidí ani nevěděla… Na to, jaké má obsazení, by si zasloužil větší hype. :) A asi bych udělal klidně jen 8 dílů po 40 minutách, ne tolik desetiminutovek :D

9.7.2020 | 20:56:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E12: Blood Work

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá @saurix.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama