Motherland: Fort Salem
85/100 - 63×

Motherland: Fort Salem

Tři mladé ženy prochází výcvikem v bojové magii ve světě, ve kterém dominují ženy, a ve kterém USA ukončilo pronásledování čarodějnic před 300 lety po salemské dohodě.

USA | 2020 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | Freeform | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Nadpřirozený
hrají
Ashley Nicole Williams (Abigail Bellweather), Tony Giroux (Adil), Bob Frazer (Alban Hearst), Demetria McKinney (Anacostia Quartermain), Victor Webster (Blanton Silver), Praneet Akilla (Gregorio Shellbark), Bernadette Beck (Charvel Bellweather), Marci T. House (Imperátor), Emilie Leclerc (Izadora), Sheryl Lee Ralph (Kelly Wade), Kylee Brown (Khalida), Sarah Yarkin (Libba Swythe), Ess Hödlmoser (M), Arlen Aguayo-Stewart (Nicte Batan), Nick E. Tarabay (Otec)

S02E10: Revolution, Part 1

S02E10: Revolution, Part 1

Ve finále Camarilla přenese boj do pevnosti Salem. Raelle, Abigail, Tally a jejich spojenci jsou nuceni činit nemožná rozhodnutí, která změní celý svět.

cz sk
25.8.2021
145 000
43 minut

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon

Shrnutí epizody od herců

Thumbnail Play icon

Foto: FreeformHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že utok Camarilly byl fakt pečlivy a musim řict že rozhodnuti jednotky Abigail zabit Penelope byl fakt těžky a musim řict že Alderova byla take skvěla když se zapojila do boje ale nečekal jsem že zemře a musim řict že jsem čekal že viceprezident Silver necha zatknout jednotku Abigail za smrt jeji dcery a nemělo chybu jak pak Petra a Anacostia zařizovala utěk pomoci Scylly a dalšich a to jak vinu hodi na Spree to je fakt dobry napad a jsem rad že Scylla a Raelle jsou opět spolu a jsem zvědav co ted budou dělat a musim řict že jsem čekal že viceprezident Silver s tim bude mit něco společneho ale že obětuje svou vlastni dceru to bylo fakt moc a to že chce nahradit prezidentku Wadeovou tak jsem zvědav jestli to zvladne a nečekal jsem že se Alderova vrati zpět mezi žive.

31.12.2021 | 18:06:59
choudys

Hezké. Čarodějnice už konečně nebojují spolu. Revoluce začíná…

S vícepresidentem jsem to tušil už v prvním díle této série. Alderová neřekla své poslední slovo.

20.9.2021 | 8:44:37
jolie.l

Raylla … perfect … a díl skvělý

6.9.2021 | 11:02:20
JirkaKo1961

Pokud si seriál udrží stejnou kvalitu i v závěrečné sérii a podaří se ukončit příběh věrohodným způsobem, budeme mít za sebou jeden z mála pozoruhodných seriálů poslední doby. Za poslední díl i za celou 2 řadu dávám plný počet procent.

30.8.2021 | 17:12:02
caliel

Díl super dokonce nad očekávání vzhledem k začátku S2.Škoda že další serie bude poslední :( ( pokud se něco nezmění ).Jen mě prosím někdo vysvětlete jak si sundali ty obojky v tom autobusu… protože jestli šlo jen u udělání toho znamení ze zádu na krku tak s těma poutama co byli dost volný by to zvládla každá sama :D

28.8.2021 | 23:10:48
evik22

Skvělej díl, skvělá celá série takže, už se nemůžu dočkat pokračování…

28.8.2021 | 21:52:13
Cocafull

Za mě dobrý

26.8.2021 | 11:42:45
Beatrice23

2. série pro mě zklamání. Všechno moc uspěchané, špatný scénář. Čísla sledovanosti mluví bohužel za vše. Už první série nedopadla bůh ví jak dobře, druhá má o 43% horší sledovanost. Freeform dává 3 série, takže dle očekávání. Na Twitteru je petice pro pokračování show. Je hezké, vidět fans,jak bojují o svou show, no, nutno dodat, že bojují hlavně příznivci Raylly. Možná si vynutí 4. sérii, ale silně o tom pochybuji, znám Freeform. Každopádně, seriál měl daleko větší potenciál. A pochybuji, že jen kvůli L komunitě jim ho obnoví, když má opravdu mizernou sledovanost. Jak řekl Eliot, rozloučíme se skvěle, nechte se překvapit. Asi není náhoda, že jeho show končí špatně. Natáčení 3. série je v plánu listopadu, příští léto na Freeformu. Miluji postavu Sarah Alder, Amalia Holm je dobrá

25.8.2021 | 20:24:30
Lex Luthor

Super díl s dobrým zvratem na konci i když to odhalení jsem tak nějak čekal ještěže potvrdili třetí sérii těším se.

25.8.2021 | 19:47:11
Praimfaya

Jednoznačne najlepšia epka zo všetkých. Mali sme tu skvelý a emotívny boj, nepravdepodobné spojenectvá, Rayllu a ten koniec bol úplne mindblowing! Btw, hneď od začiatku som vedela, že Silver je Camarilla, takže nebolo až také nečakané, že si zabije dcéru. Nemôžem sa dočkať na ďalšiu sériu, aj keď je dosť veľká škoda, že bude posledná.

25.8.2021 | 12:26:36
1

Stav překladu

Epizoda S03E02: The Price of Work

cz50%

Překlad: @Zira, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Motherland: Fort Salem

Nepřehlédněte

Freeform údajně plánuje dát seriálu Motherland: Fort Salem třetí řadu

Freeform údajně plánuje dát seriálu Motherland: Fort Salem třetí řadu

Vypadá to, že ze stanice Freeform dali seriálu Motherland: Fort Salem další řadu. V databázi Writers Guild of America West se v současné době zobrazuje záznam pro třetí řadu, takže uvidíme, co je na tom pravdy, až se odvysílá finále druhé řady.

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama