Motherland: Fort Salem
85/100 - 68×

Motherland: Fort Salem

Tři mladé ženy prochází výcvikem v bojové magii ve světě, ve kterém dominují ženy, a ve kterém USA ukončilo pronásledování čarodějnic před 300 lety po salemské dohodě.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Nadpřirozený
hrají
Ashley Nicole Williams (Abigail Bellweather), Tony Giroux (Adil), Bob Frazer (Alban Hearst), Demetria McKinney (Anacostia Quartermain), Victor Webster (Blanton Silver), Praneet Akilla (Gregorio Shellbark), Bernadette Beck (Charvel Bellweather), Marci T. House (Imperátor), Emilie Leclerc (Izadora), Sheryl Lee Ralph (Kelly Wade), Kylee Brown (Khalida), Sarah Yarkin (Libba Swythe), Ess Hödlmoser (M), Arlen Aguayo-Stewart (Nicte Batan), Nick E. Tarabay (Otec)

Diana Pavlovská se rozpovídala o sedmé epizodě

Diana Pavlovská se rozpovídala o sedmé epizodě

V sedmé epizodě, jak jsme viděli, měla herečka Diana Pavlovská, jež ztvárňuje Willu, matku Raelle. Herečka se konkrétně vyjádřila ke scéně mezi ní a jednou postavou. Upozorňujeme, že v článku samozřejmě jsou spoilery ze sedmé epizody.

4 0
18.8.2021

V sedmé epizodě s názvem Irrevocable se Wille Collar změní život a obětuje se, aby zachránila Raelle. " V exkluzivním rozhovoru se Diana Pavlovská pro PopWire svěřila, jak celou epizodu prožívala:

Raelle je absolutně nejdůležitější osobou ve Williině světě. Tam nebylo žádné rozhodování. Byla to absolutní reakce na okamžik záchrany jejího dítěte a zajištění toho, aby Raelle měla příležitost žít život, který si zaslouží. Když jsem to zjistila, byla jsem očividně smutná, ale taky to dávalo jasný smysl. Je to v souladu s tím, jak ostrá Willa ve skutečnosti je. Je divoká a bude bojovat až do konce svého života. Je to tedy naprosto logické, že to je to, co by nakonec musela udělat, když jde o život její jediné dcery.

Herečka sdílela, že udržet toto tajemství bylo pro ni rozhodně těžké, ale poté, co se natáčení série pozastavilo kvůli pandemii, ten malý kousek informace se prostě pozapomněl. „Jen jsem to přerozdělila a nějak založila. Když jsme však všichni spekulovali, co ve druhé řadě přijde a jak to půjde, prostě jsem musela držet pusu.“

Přestože věděla, co přijde – a jak se epizoda přiblížila -, když to přicházelo, řekla, že to bylo pro ni „naprosto srdcervoucí“ procházet si scénářem poprvé. „Brečela jsem, když jsme přes Zoom četli scénáře. Vlastně jsme všichni brečeli. V Zoomu to bylo hodně intenzivní, když jsme si uvědomovali, co se má stát. Je potěšující, že Willa nakonec dostane možnost setkat se s Raelle a nějak mít pro ni konec její mise. Hlavní je pro Willu, aby byla Raelle za každou cenu chráněna.“

Bylo to epické a tak zvláštní. Skoro celou sérii o sobě Willa a Raelle mluvili a najednou tu byl ten okamžik, kdy se konečně setkaly. Bylo to neuvěřitelně zvláštní. Když jsme to vlastně točili, bylo to i hodně těžké. My herci a štáb jsme měli opravdu těžké se přes to dostat. Musím říci, že Taylor byla na natáčení přímo skvělá. Vždy dala do každého záběru 100%. I tak byla tato scéna tak obtížně natočitelná kvůli kontext. Bylo tak snadné s ní točit, protože to bylo tak hezké mít možnost se konečně setkat a mít ten okamžik konečně pro sebe. Byla to taková úleva a bylo to opravdu epické. Obě jsme to cítily, tím jsem si jistá. Štáb byl neuvěřitelný. Vytvořili pro nás úžasný prostor, abychom mohli jít do hloubky svých emocí.

Foto: Freeform

Líbil se vám moment mezi Willou a Raelle? Užily jste si, že se konečně po takové době setkaly?

Diskuze /1

Raiden123

Hmm,tak to ma nenapadlo,ze ta herecka je s nasich krajov,meno poznam asi len s dabingu,tvar mi prisla neznama.

19.8.2021 | 6:50:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E10: Revolution, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Zira, @ewisek, @Jesmot a @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Motherland: Fort Salem

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Pavlovská se rozpovídala o sedmé epizodě

Diana Pavlovská se rozpovídala o sedmé epizodě

V sedmé epizodě, jak jsme viděli, měla herečka Diana Pavlovská, jež ztvárňuje Willu, matku Raelle. Herečka se konkrétně vyjádřila ke scéně mezi ní a jednou postavou. Upozorňujeme, že v článku samozřejmě jsou spoilery ze sedmé epizody.

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama