Motherland: Fort Salem
85/100 - 68×

Motherland: Fort Salem

Tři mladé ženy prochází výcvikem v bojové magii ve světě, ve kterém dominují ženy, a ve kterém USA ukončilo pronásledování čarodějnic před 300 lety po salemské dohodě.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Nadpřirozený
hrají
Ashley Nicole Williams (Abigail Bellweather), Tony Giroux (Adil), Bob Frazer (Alban Hearst), Demetria McKinney (Anacostia Quartermain), Victor Webster (Blanton Silver), Praneet Akilla (Gregorio Shellbark), Bernadette Beck (Charvel Bellweather), Marci T. House (Imperátor), Emilie Leclerc (Izadora), Sheryl Lee Ralph (Kelly Wade), Kylee Brown (Khalida), Sarah Yarkin (Libba Swythe), Ess Hödlmoser (M), Arlen Aguayo-Stewart (Nicte Batan), Nick E. Tarabay (Otec)

Anacostia Quartermain

Anacostia Quartermain

Tvrdá, ostražitá a občas vtipná seržantka, jejímž hlavním zájmem je udržovat mladé rekruty živými během základního výcviku.

Sezóny 2
2020 -

Byla osiřelým čarodějnickým dítětem, které vyrostlo v pevnosti Salem a od dětství zná generála Sarah Alder. Anacostia je seržantem zodpovědným za blaho a výcvik nových čarodějnic. Je přísná, náročná a od nových čarodějnic neočekává nic jiného než to nejlepší.

Anacostia se často setkává s generálem Alder, aby diskutovaly o problémech jak s čarodějnicemi tak se Spree. Dávají si navzájem rady, co a jak dělat. Anacostia od první chvíle podezřívá Scyllu, která se ochomítá kolem Raelle.


Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Anacostia se mi docela zamlouva, protože taky ma svuj vlastni rozum a neboji se odporovat a sceny s ni a Scyllou jsou super a to jak vypravěla svuj přiběh je taky zajimave.

redaktor
18.6.2020 | 20:56:28
jolie.l

Scény s ní a se Scyllou jsou super

24.5.2020 | 7:54:32
krakenkraken

Matka čtyř problémových dětí :D

20.5.2020 | 23:08:24

Stav překladu

Epizoda S03E10: Revolution, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Zira, @ewisek, @Jesmot a @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Motherland: Fort Salem

Nepřehlédněte

Diana Pavlovská se rozpovídala o sedmé epizodě

Diana Pavlovská se rozpovídala o sedmé epizodě

V sedmé epizodě, jak jsme viděli, měla herečka Diana Pavlovská, jež ztvárňuje Willu, matku Raelle. Herečka se konkrétně vyjádřila ke scéně mezi ní a jednou postavou. Upozorňujeme, že v článku samozřejmě jsou spoilery ze sedmé epizody.

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama