Motherland: Fort Salem
85/100 - 63×

Motherland: Fort Salem

Tři mladé ženy prochází výcvikem v bojové magii ve světě, ve kterém dominují ženy, a ve kterém USA ukončilo pronásledování čarodějnic před 300 lety po salemské dohodě.

USA | 2020 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | Freeform | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Nadpřirozený
hrají
Ashley Nicole Williams (Abigail Bellweather), Tony Giroux (Adil), Bob Frazer (Alban Hearst), Demetria McKinney (Anacostia Quartermain), Victor Webster (Blanton Silver), Praneet Akilla (Gregorio Shellbark), Bernadette Beck (Charvel Bellweather), Marci T. House (Imperátor), Emilie Leclerc (Izadora), Sheryl Lee Ralph (Kelly Wade), Kylee Brown (Khalida), Sarah Yarkin (Libba Swythe), Ess Hödlmoser (M), Arlen Aguayo-Stewart (Nicte Batan), Nick E. Tarabay (Otec)

Raelle Collar

Raelle Collar

Neochotná rekrutka do pevnosti Salem i přes nedávnou smrt její matky.

Sezóny 2
2020 -

Raelle dorazí do pevnosti Salem. Je z části čarodějnické společnosti, která je trochu neobvyklá pro jejich svět. Její matka, vojenská čarodějnice se totiž provdala mimo armádu. V důsledku svatby s civilním mužem byla Raelina matka potrestána. Armáda udržuje zájem na vytváření a udržování silných krevních linií a spojuje je, aby vytvořila super vojáky. Rozhodnutí Raelliny matky mělo vliv na rozmístění jejích misí po celém světě a Raelle má pocit, že jí jednoduše armáda upracovala až k smrti. Zemřela při přestřelce během války se Spree pod vedením Petry Bellweather, matky Abigail Bellweather.

Jelikož její matka zemřela asi rok před tím, než jí poprvé potkáváme, Raelle v sobě stále nosí těžký zármutek. Je také z podivné části země, co se týče čarodějnictví. Její rodina žije v teritoriu Odžibvejů. Vyrostla jako outsider a nese si to sebou po celý život. V pevnosti Salem je zasazená do jednotky s Tally Craven a Abigail. Mezitím poznává i pohlednou dívku z nekra Scyllu Ramshorn, se kterou má později milostný vztah.


Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Výborná postava, po první sérii mi ohledně ní zbývá víc otázek než odpovědí

13.11.2020 | 14:42:26
Jaga

Postava je svá! Za mě 100.

15.7.2020 | 22:00:42
Jiri007

nejlepši postava, libi se mi jak přemyšli a že se do ničeho neda zatahnout a že ma vlastni rozum.

18.6.2020 | 20:47:26
jolie.l

R 100%

24.5.2020 | 7:51:41
Lex Luthor

Rebelka super postava

21.5.2020 | 12:29:41
krakenkraken

Skvělá postava!

20.5.2020 | 23:06:05

Stav překladu

Epizoda S03E01: Homo Cantus

cz10%

Překlad: @Zira, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Motherland: Fort Salem

Nepřehlédněte

Freeform údajně plánuje dát seriálu Motherland: Fort Salem třetí řadu

Freeform údajně plánuje dát seriálu Motherland: Fort Salem třetí řadu

Vypadá to, že ze stanice Freeform dali seriálu Motherland: Fort Salem další řadu. V databázi Writers Guild of America West se v současné době zobrazuje záznam pro třetí řadu, takže uvidíme, co je na tom pravdy, až se odvysílá finále druhé řady.

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama