Mr. Mercedes S02E02: Let's Go Roaming

S02E02: Let's Go Roaming

S02E02: Let's Go Roaming

Hodges se snaží rozlousknout další těžký případ, čímž se dostává do rozporu se svou kolegyní Holly, která s ním sdílí své obavy. Sadie objeví změnu v Bradyho zdravotním stavu a informuje o tom dr. Babineaua. Jerome se vrací do města na léto z Harvardu.

cz sk
30.8.2018
53 minut

Základní info:

Režie: Jack Bender
Scénář: David E. Kelley
Hrají: Brendan Gleeson (Bill Hodges), Harry Treadaway (Brady Hartsfield), Holland Taylor (Ida Silver), Justine Lupe (Holly Gibney), Jack Huston (Dr. Felix Babineau), Tessa Ferrer (Cora Babineau), Virginia Kull (Sadie McDonald), Jharrel Jerome (Jerome Robinson), Maximiliano Hernández (Antonio Montez), Nancy Travis (Donna Hodges), Mike Starr (Al), Makayla Lysiak (Barbara Robinson), Danny Garcia (David De La Cruz), …

Kvíz k epizodám Missed You a Let's Go Roaming

Jak se Holly v minulosti vyrovnávala se stresem?

Upoutávka ke druhé epizodě druhé série:

Foto: Audience Network

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
j&t&t

akože, však sa dalo čakať, že Brady bude vedieť ovládať myseľ iných, čítali ste knihy? ja nie som prekvapená… práveže som rada, že sa toho držia. za mňa všetko ok. Harry dáva toho Bradyho ako pán…

4.9.2018 | 13:04:12
Masriii

Divné…a smutné…po celé sérii potenciálně reálného příběhu se dostaneme k něčemu takovému. Být to v tomhle duchu od začátku, tak nic neřeknu. No uvidíme, jak se to rozehraje, jinak dobrý díl

3.9.2018 | 0:04:34
God Carmen

Charles Xavier je o proti Bradymu 0 ;-)

1.9.2018 | 19:40:47
Annie2809

Líbilo by se mi to, ale kdyby se nejednalo o tento seriál. Najednou se tu budeme potýkat s ovládáním vědomí? Tenhle seriál byl od první série spíše reálný a najednou tu máme sci-fi. Takhle ne prosím.

překladatel
1.9.2018 | 16:57:22
captain

Trochu divně zvláštní díl. Někam se posunujeme, otázka zní, kam vlastně… Pěkné, že vědomí Bradyho je uvězněné „jako“ u něho ve sklepě, kde měl počítačové doupě, ale navázání kontaktu se sestrou Sadie je jedna věc, a převzít kontrolu nad jejím vědomím, to už je spíš scifi jako od Dicka nebo Silveberga a ne mystery horor od S. Kinga!

1.9.2018 | 9:26:25
FaithZombie

Chápu, že se snaží držet knižní předlohy, ale nevím jestli tahle změna žánru seriálu prospívá. Co funguje v knize, ne vždy funguje i v seriálech/fil­mech.

31.8.2018 | 23:36:05
twister78

Trochu se nám to začíná hýbat. Možná tím, že v epizodě nevystupoval tolik dr. Babineau a ta jeho fuchtle.

redaktor
31.8.2018 | 13:12:02
Kubc6a

Mnohem lepší než minulá epizoda.

webmaster
30.8.2018 | 23:03:42

Stav překladu

Epizoda S03E10: Burning Man

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Ciro7a, @Pandorka
Korekce: @Lucifrid

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O seriálu můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele seriálu Mr. Mercedes a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série pod drobnohledem

Co můžete očekávat od třetí série a jaké známé tváře v ní uvidíte?

Co můžete očekávat od třetí série a jaké známé tváře v ní uvidíte?

Třetí série odstartuje za necelý měsíc, a proto vám v tomto článku shrneme ty nejdůležitější informace, které vás po slabé druhé řadě patřičně navnadí na sledování nadcházející série. Pokračování seriálu Mr. Mercedes si vezme na paškál knihu Právo nálezce.

Reklama

Nepřehlédněte

Recenze: Jak druhá série Mr. Mercedese uspěla u Edňáků

Recenze: Jak druhá série Mr. Mercedese uspěla u Edňáků

Před necelým měsícem skončila druhá řada úspěšného seriálového projektu sítě Audience Network, která seriál Mr. Mercedes prodloužila o další sezónu. Přichází seriál o své prvotní kouzlo, nebo naopak poctivě uctívá knižní předlohu? Na to si posvítili naši redaktoři v několika následujících řádcích.

Narozeniny