Mr. Mercedes S02E03: You Can Go Home Now

S02E03: You Can Go Home Now

S02E03: You Can Go Home Now

Brady vítá návštěvníka ze své minulosti. Holly se vyrovnává s těžkou frustrací a Hodges ji zasvěcuje do neoficiálního vyšetřování nového případu. Cora nadále vyvíjí tlak na svého manžela a nutí ho do dalších kroků.

cz sk
6.9.2018
56 minut

Základní info:

Režie: Jack Bender
Scénář: David E. Kelley
Hrají: Brendan Gleeson (Bill Hodges), Harry Treadaway (Brady Hartsfield), Justine Lupe (Holly Gibney), Jack Huston (Dr. Felix Babineau), Tessa Ferrer (Cora Babineau), Virginia Kull (Sadie McDonald), Jharrel Jerome (Jerome Robinson), Nancy Travis (Donna Hodges), Makayla Lysiak (Barbara Robinson), Graeme Buffenbarger (Gerald Hartsfield), Samantha Massell (Steph Richardson), Rich Williams (Wallace Conlan), Greg Corbett (Matthew Miller), …

Kvíz k epizodě You Can Go Home Now

Jak se jmenuje Bradyho zesnulý bratr?

Upoutávka ke třetí epizodě druhé série:

Foto: Audience Network

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Annie2809

Budu ignorovat to, že k seriálu změna žánru prostě nesedí. Příběh je fakt dobrý. Je to napínavé, hvězdičku strhávám jen díky pomalejšímu tempu na začátku. Ale líbí se mi to, když tedy vypustím z hlavy celou první sérii, na kterou tahle nešikovně navazuje.

překladatel
14.9.2018 | 21:04:57
Secret.Dandelion

První série byla super, toto už se mi nelíbí, ta jakoby fantasy linka je vo ničem a to mám většinou fantasy rád. Bohužel přestávám sledovat.

13.9.2018 | 10:22:34
captain

Další díl kolem sestry Sadie, dobře no. Ale nějak nám to ztrácí „tah na branku.“ Nové seriály, které mají sotva 10–13 dílů na sérii by asi takto zpomalovat – natahovat neměli. Pak to není ono. Oproti první sérii, druhá po třech dílech spíš „jen“ přešlapujeme na místě!

9.9.2018 | 14:56:32
666MMM777

Mazec.

9.9.2018 | 9:10:46
twister78

Stále si nejsem druhou sérií jistej. Ale nuda to není, to rozhodně ne :)

redaktor
8.9.2018 | 22:44:58
Lucifrid

Pěkný psycho.

webmaster, korektor
8.9.2018 | 22:32:27
MrCrow

Já ti nevím, furt to nějak není ono…

6.9.2018 | 20:23:27

Mr. Mercedes
94/100 - 48×

Mr. Mercedes

Neznámý řidič v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do davu nic netušících lidí. Takhle začíná detektivní příběh z dílny Stephena Kinga, který dovoluje psychopatovi proniknout vám a detektivovi pod kůži. Jak dopadne hra na kočku a myš?

USA | 2017 | Rozhoduje se
vysílání
3 sezóny | AUDIENCE Network | 50 minut
žánr
Detektivní, Drama, Thriller
hrají
Brendan Gleeson (Bill Hodges), Harry Treadaway (Brady Hartsfield), Kelly Lynch (Deborah Hartsfield), Mary-Louise Parker (Janey Patterson), Jharrel Jerome (Jerome Robinson), Holland Taylor (Ida Silver), Breeda Wool (Lou Linklatter), Justine Lupe (Holly Gibney)

Stav překladu

Epizoda S03E10: Burning Man

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Ciro7a, @Pandorka
Korekce: @Lucifrid

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O seriálu můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele seriálu Mr. Mercedes a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série pod drobnohledem

Co můžete očekávat od třetí série a jaké známé tváře v ní uvidíte?

Co můžete očekávat od třetí série a jaké známé tváře v ní uvidíte?

Třetí série odstartuje za necelý měsíc, a proto vám v tomto článku shrneme ty nejdůležitější informace, které vás po slabé druhé řadě patřičně navnadí na sledování nadcházející série. Pokračování seriálu Mr. Mercedes si vezme na paškál knihu Právo nálezce.

Reklama

Nepřehlédněte

Recenze: Jak druhá série Mr. Mercedese uspěla u Edňáků

Recenze: Jak druhá série Mr. Mercedese uspěla u Edňáků

Před necelým měsícem skončila druhá řada úspěšného seriálového projektu sítě Audience Network, která seriál Mr. Mercedes prodloužila o další sezónu. Přichází seriál o své prvotní kouzlo, nebo naopak poctivě uctívá knižní předlohu? Na to si posvítili naši redaktoři v několika následujících řádcích.

Narozeniny