Mr. Mercedes
95/100 - 13×

Mr. Mercedes

Neznámý řidič v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do davu nic netušících lidí. Takhle začíná detektivní příběh z dílny Stephena Kinga, který dovoluje psychopatovi proniknout vám a detektivovi pod kůži. Jak dopadne hra na kočku a myš?

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | AUDIENCE Network | 60 minut
hrají
Brendan Gleeson (Bill Hodges), Harry Treadaway (Brady Hartsfield), Kelly Lynch (Deborah Hartsfield), Mary-Louise Parker (Janey Patterson), Jharrel Jerome (Jerome Robinson), Holland Taylor (Ida Silver), Breeda Wool (Lou Linklatter), Justine Lupe (Holly Gibney)


Mr. Mercedes nebude chybět na Comic-Conu

Mr. Mercedes nebude chybět na Comic-Conu

Letní novinka Mr. Mercedes rozhodně neotálí a připravila si pro fanoušky z celého světa panelovou diskuzi na letošním Comic-Conu v San Diegu. Diskuze se možná nezúčastní Brendan Gleeson.


5 0
22.7.2017

Není divu, že se Kingova díla dostala na samotný Comic-Con, který právě probíhá v San Diegu. Fanoušci zde mohou vyhlížet nové informace o připravovaném filmu The Dark Tower a mohou se také zúčastnit panelové diskuze k seriálu Mr. Mercedes. Diskuze je naplánovaná na nedělní odpoledne a zúčastní se jí režisér Jack Bender a herci Harry Treadaway, Holland Taylor, Kelly Lynch, Jharrel Jerome a Breeda Wool. Brendan Gleeson, který hraje zničeného detektiva, zatím účast na Comic-Conu nepotvrdil.

Společnost AT&T si pro prvních 50 fanoušků připravila volnou vstupenku na samotnou akci. V přiloženém videu se můžete podívat, co všechno fanoušky na Comic-Conu čeká, když půjdou po stopách nebezpečného vraha.


Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !