Mr. Mercedes
97/100 - 35×

Mr. Mercedes

Neznámý řidič v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do davu nic netušících lidí. Takhle začíná detektivní příběh z dílny Stephena Kinga, který dovoluje psychopatovi proniknout vám a detektivovi pod kůži. Jak dopadne hra na kočku a myš?

USA | 2017 | Pauza
vysílání
2 sezóny | AUDIENCE Network | 50 minut
hrají
Brendan Gleeson (Bill Hodges), Harry Treadaway (Brady Hartsfield), Kelly Lynch (Deborah Hartsfield), Mary-Louise Parker (Janey Patterson), Jharrel Jerome (Jerome Robinson), Holland Taylor (Ida Silver), Breeda Wool (Lou Linklatter), Justine Lupe (Holly Gibney)


Seriál se bude od knihy nepatrně lišit

Seriál se bude od knihy nepatrně lišit

Tvůrce Jack Bender během tiskové konference pro Asociaci televizních kritiků uvedl, že se seriál Mr. Mercedes bude od knihy lišit. Důvodem jsou nedávné teroristické útoky.


3 2
26.7.2017

Není to tak dávno, co manchesterský teroristický útok otřásl světem. Mladý atentátník se rozhodl navštívit koncert britské zpěvačky Ariany Grande s náloží, která zabila 22 lidí a zranila přes 250 lidí. Něco podobného se totiž děje v knize Mr. Mercedes, proto jsou producenti nuceni tuto pasáž změnit.

(Seriál se bude od knihy nepatrně lišit. Foto: AUDIENCE Network)


Tvůrce seriálu Jack Bender zdůraznil na americké Asociaci televizních kritiků, že tuto dějovou linku nahradili něčím, co na diváky bude mít méně zdrcující dopad. Bender také uvedl, že seriál nebude mít za úkol ukazovat lidem temné aspekty těchto událostí. Seriál se má soustřeďovat na monstra, které tímto ovlivňují životy nevinných lidí.

Diskuze /1

Erzik

Hned jak ten seriál oznámili jsem si říkal, že se divím, že do toho vůbec jdou, protože to není poprvé, co se něco o čem King napsal pak opravdu i stalo… V podstatě i to o čem je End of Watch se nedávno stalo, spoiler ta sebevražedná webovka… Tak jsem zvědav jak to zpracují a nahradí…

redaktor
27.7.2017 | 6:54:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav překladu

Epizoda S01E10: Jibber-Jibber Chicken Dinner

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @twister78
Korekce: Dark'n'Twisty
Překlad sedí na verze Mr. Mercedes:

  • …S01E10 WEBRip.NTb

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

RECENZE PRVNÍ SÉRIE
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE SERIÁL MR. MERCEDES

Reklama