Mr. Mercedes Popis

Mr. Mercedes

Mr. Mercedes

Neznámý řidič v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do davu nic netušících lidí. Takhle začíná detektivní příběh z dílny Stephena Kinga, který dovoluje psychopatovi proniknout vám a detektivovi pod kůži. Jak dopadne hra na kočku a myš?

Čtete rádi Kingovy příběhy? To by vám Mr. Mercedes neměl být neznámý, ale pokud stále nevíte, o čem je řeč, Stephen King si pro všechny své fanoušky připravil tajemný detektivní příběh, který se jednou provždy zapíše do televizní historie.

Brady Hartsfield si hraje na nezastavitelného vraha, který se vysmívá Billu Hodgesovi, vysloužilému policistovi, který si užívá důchod. Brady přes odporné dopisy a maily nutí policistu, aby zastavil jeho křížové výpravy, při který plánuje zmasakrovat tisíce lidí. Vše odstartuje smrt několika nevinných lidí, do kterých najel ukradený mercedes.


Seriál vznikl díky spolupráci Davida E. Kelleyho (Big Little Lies) a Jacka Bendera (Under the Dome, Lost). Na vývoj příběhu dohlíží Stephen King. První epizoda byla odvysílaná 9. srpna 2017 na stanici Audience.

V hlavních rolích:

Upoutávka k seriálu Mr. Mercedes:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SedllY

Zatím skvělé! :)

22.8.2017 | 12:48:53
mkk23

Zatím plná nálož.

22.8.2017 | 0:02:25
caki

Brendan je neskutečný,skvělé.

20.8.2017 | 14:53:01
2

Stav překladu

Epizoda S03E10: Burning Man

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Ciro7a, @Pandorka
Korekce: @Lucifrid

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O seriálu můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele seriálu Mr. Mercedes a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série pod drobnohledem

Co můžete očekávat od třetí série a jaké známé tváře v ní uvidíte?

Co můžete očekávat od třetí série a jaké známé tváře v ní uvidíte?

Třetí série odstartuje za necelý měsíc, a proto vám v tomto článku shrneme ty nejdůležitější informace, které vás po slabé druhé řadě patřičně navnadí na sledování nadcházející série. Pokračování seriálu Mr. Mercedes si vezme na paškál knihu Právo nálezce.

Reklama

Nepřehlédněte

Recenze: Jak druhá série Mr. Mercedese uspěla u Edňáků

Recenze: Jak druhá série Mr. Mercedese uspěla u Edňáků

Před necelým měsícem skončila druhá řada úspěšného seriálového projektu sítě Audience Network, která seriál Mr. Mercedes prodloužila o další sezónu. Přichází seriál o své prvotní kouzlo, nebo naopak poctivě uctívá knižní předlohu? Na to si posvítili naši redaktoři v několika následujících řádcích.

Narozeniny