Mr. Mercedes Dnes uvidíte: Brady si krade další tělo

Dnes uvidíte: Brady si krade další tělo

Dnes uvidíte: Brady si krade další tělo

V dnešní epizodě si Brady opět otestuje své nové schopnosti na dalším pracovníkovi nemocnice. Hodges je pro změnu v koncích ze smrti jedné sestřičky. Zkraťte si čekání na titulky akční upoutávkou.

1 0
13.9.2018

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

Balerion

Diky za pekny spoiler v nazvu, nekteri jste fakt nepoucitelni!

#2 Kubc6a
13.9.2018 | 20:45:10
Kubc6a

#1 Balerion: Díl byl odvysílaný před týdnem a navíc samotná upoutávka tento fakt prozrazuje. Pokud jsi minulý díl ještě neviděl, tak asi logicky nepolezu na stránku, která o seriálu píše.

#3 Balerion
webmaster
13.9.2018 | 21:44:35
Balerion

#2 Kubc6a: Pred jakym tydnem?? Bavim se o popisku k dnesnimu dilu, ktery se jinak nez spoilerem nazvat neda. A kdyz se automaticky zverejni na hlavni strance tak sem ani nemusim lezt.

#4 Kubc6a
13.9.2018 | 22:20:50
Kubc6a

#3 Balerion: mluvím tu o minule epizodě, kde jsi mohl zjistit, že Brady nabyl takove schopnosti, takže název článku není nijak spoilerovy. Takhle můžeš brát i celou upoutávku spoilerem, nedělám nic, než vycházím z jejího obsahu.

webmaster
14.9.2018 | 4:48:33
Dyrmon

Jako lidi s tou druhou řadou si dělají srandu ne? Jestli první série byla za pět hvězd, tak tahle sotva za dvě. Tak jsem na ni těšil a takové zklamání. Stále ale doufám že mi další díly zlepší očekávání.

#6 twister78
14.9.2018 | 9:43:41
twister78

#5 Dyrmon: Otázkou je, co jsi čekal a na základě čeho. Druhá série vychází převážně prozatím z poslední knihy Konec hlídky, která tyhle prvky obsahuje. Nicméně za mě také zatím zklamání, čekal jsem víc držení se předlohy durhé knihy, Práva nálezce.

redaktor
14.9.2018 | 12:42:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: Burning Man

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Ciro7a, @Pandorka
Korekce: @Lucifrid

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O seriálu můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele seriálu Mr. Mercedes a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série pod drobnohledem

Co můžete očekávat od třetí série a jaké známé tváře v ní uvidíte?

Co můžete očekávat od třetí série a jaké známé tváře v ní uvidíte?

Třetí série odstartuje za necelý měsíc, a proto vám v tomto článku shrneme ty nejdůležitější informace, které vás po slabé druhé řadě patřičně navnadí na sledování nadcházející série. Pokračování seriálu Mr. Mercedes si vezme na paškál knihu Právo nálezce.

Reklama

Nepřehlédněte

Recenze: Jak druhá série Mr. Mercedese uspěla u Edňáků

Recenze: Jak druhá série Mr. Mercedese uspěla u Edňáků

Před necelým měsícem skončila druhá řada úspěšného seriálového projektu sítě Audience Network, která seriál Mr. Mercedes prodloužila o další sezónu. Přichází seriál o své prvotní kouzlo, nebo naopak poctivě uctívá knižní předlohu? Na to si posvítili naši redaktoři v několika následujících řádcích.

Narozeniny