Mr. Robinson
0/100 - 0×

Mr. Robinson

Craig se svou kapelou stále čeká, až přijde jejich velká chvíle, která jim zajistí místo nahoře. Než k nim ale začnou téct milióny, musí se nějak uživit sami. Před bankrotem se proto Craig zachrání tak, že začne učit hudební výchovu. Nejprve se mu to jeví jako největší flákárna na světě, ale pak mu dojde, že by svým žákům opravdu něco rád předal. Jeho neortodoxní výukové metody si navíc děti oblíbí. Jsou však trnem v oku upjaté ředitelky školy.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 27 minut

S01E05: Season 1, Episode 5

S01E05: Season 1, Episode 5

Poté, co bylo řečeno, že on a Jimmy mohou přijít o práci kvůli rozpočtovým škrtům, Craig a učitelé plánují aukci, aby získali peníze.

cz sk
19.8.2015
27 minut

Když ji však Viktorův přítel požádá, aby se přestěhovala do New Yorku, Craig vloží vše do posledního pokusu, aby ji získal, a doufejme, že v tomto procesu zachrání svou práci. Samir také doufá, že aukci využije pro romantické účely, a vezme návrhy od Craiga a Jimmyho, jak se dostat z „přátelské zóny“ s Ashleighem. Mezitím Halle a ostatní studenti přijdou s vlastním plánem, jak získat peníze na svou oblíbenou třídu, ale nejdřív potřebují pomoc od tyranského Bena.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama