Mr. Robot
94/100 - 359×

Mr. Robot(Mr Robot)

Elliot je mladý programátor, který má problém navazovat vztahy s lidmi. Má pocit, že se s okolním světem může bavit pouze tak, že hackuje jejich přístroje. Pracuje u bezpečnostní firmy, kde ale musí skrývat své skutečné umění. Navíc ho osloví tajná hackerská organizace, která chce s jeho pomocí zničit nadvládu jednoho procenta nejmocnějších lidí světa, kteří údajně řídí běh dějin.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | USA Network | 45 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Rami Malek (Elliot Alderson), Christian Slater (Mr. Robot), Carly Chaikin (Darlene Alderson), Portia Doubleday (Angela Moss), Martin Wallström (Tyrell Wellick), Michael Cristofer (Phillip Price), Grace Gummer (Dom DiPierro), BD Wong (Whiterose), Stephanie Corneliussen (Joanna Wellick), Bobby Cannavale (Irving), Gloria Reuben (Krista Gordon), Michel Gill (Gideon Goddard), Ben Rappaport (Ollie Parker), Ron Cephas Jones (Romero), Azhar Khan (Mobley)

S04E12: whoami

S04E12: whoami

První část finále seriálu.

cz sk
22.12.2019
464 000
45 minut

Scénář: Sam Esmail
Režie: Sam Esmail

Foto: USA Network

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
arthurcz

Žasnu, kam až se ten seriál dostal, evidentně nejsem hoden nad tím uchváceně jásat, ten konec mi prostě přijde jako strašná kravina.

4.2.2020 | 16:05:05
memar

Tento diel je už ako potitulková scéna. Už je naviac.

1.2.2020 | 8:36:56
Tatko-Šmolko

Tak ten koniec mi prišiel too much. Elliot ako záporná postava, čakal som, že sa obetuje on za svoje alternatívne ja. Prichádza finálna časť a mám viac otázok ako odpovedí. Ale úprimne, dúfam, že tá alternatívna realita je len ilúzia. Aj keď je to zaujimavý plot twist. A dával by zmysel. No neverím tomu. Neverím, že by tam bol takýto „happy end“, isto príde ešte väčší mindblow. Veď ako vravia postery CONTOL IS AN ILLUSION.

28.12.2019 | 14:05:56
Cocafull

Holy Fucking MASTERPIECE! Cela tahle serie je jedna velká jízda. Každá epizoda. Tohle je tvořeno s láskou k řemeslu. Sam Esmail je genius.

27.12.2019 | 16:08:59
Schevchen

Všetky autá sú bielej farby. Why?

25.12.2019 | 17:54:47
svätý.šebastián

Zvláštny diel, ťažko sa to hodnotí, celá táto alt. realita ma nebaví. Ten koniec už vôbec, hneď by Angela zistila, že to vlastne nie je on, veď je úplne iný, len tak z ničoho nič sa nedá ukradnúť inému identitu. K tým zemetraseniam, dejú sa zrejme len v tom meste, kde sa obaja nachádzajú, pochybujem že po celom svete

24.12.2019 | 14:28:21
H0gg Head

Hodnotím po první části, bez znalosti posledního. Začalo to tak krásně, Elliot k nám po tak dlouhé době zase mluví, osobně mi to chybělo. Pořád věřím, že k žádnému roztavení reaktoru nedošlo a Mr. Robot toho zdánlivého konce využil, aby dostal našeho Elliota k třetímu, který se uzavírá ve svém dokonalém světě, kam nikoho nepouští. Proč by slyšel Elliotovu mluvení k nám? Zemětřesení jako otřes v elektrárně, Tyrell. Je to až moc dokonalé a chybí tam Darlene, která byla pro Elliota spouštěčem problémů. I přes ten temný čin na konci (který překonal vydírání Olivie a opět utvrdil Elliota v pozici možného záporáka, muže, který si hraje na boha) doufám, že pochopí, že tenhle svět není pro něho. Byl by to jen další život ve lži. I když bych se nedivil, tomuhle seriálu by šťastný konec neslušel.

23.12.2019 | 23:31:33
verky2811

Uff tak toto bolo úžasné, chýbalo mi ako sa rozpráva akože so mnou, veci sa začínajú vyjasňovať, teším sa na poslednú časť, ako to dopadne, každopádne mi tento seriál bude neskutočne chýbať :/

23.12.2019 | 10:01:29

Sbohem, příteli

Sbohem, příteli

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejdůležitější hráči

Nejdůležitější hráči

Edna na sociálních sítích

Filtr seriálů
Reklama