Zdroj: USA Network
Příští zastávka, Steel Mountain… Právě byly dokončeny české titulky k pátému dílu Mr. Robota. Překladu se tradičně ujal @lukascoolarik, korekcí opět @MountainLionet. Přejeme příjemné sledování a připomínáme, abyste po zhlédnutí nejnovější epizodu ohodnotili.
Zdroj: USA Network
4 sezóny | USA Network | 45 minut
USA | 2015 | Ukončeno
4 sezóny
| USA Network
| 45 minut
SkyShowtime
| Amazon Video
Elliot je mladý programátor, který má problém navazovat vztahy s lidmi. Má pocit, že se s okolním světem může bavit pouze tak, že hackuje jejich přístroje. Pracuje u bezpečnostní firmy, kde ale musí skrývat své skutečné umění. Navíc ho osloví tajná hackerská organizace, která chce s jeho pomocí zničit nadvládu jednoho procenta nejmocnějších lidí světa, kteří údajně řídí běh dějin.
Obsazení:Rami Malek (Elliot Alderson), Christian Slater (Mr. Robot), Carly Chaikin (Darlene Alderson), Portia Doubleday (Angela Moss), Martin Wallström (Tyrell Wellick), Michael Cristofer (Phillip Price), Grace Gummer (Dom DiPierro), BD Wong (Whiterose), Stephanie Corneliussen (Joanna Wellick), Bobby Cannavale (Irving), Gloria Reuben (Krista Gordon), Michel Gill (Gideon Goddard), Ben Rappaport (Ollie Parker), Ron Cephas Jones (Romero), Azhar Khan (Mobley)
(více)
Diskuze /6
Hawkey1234
Nějak jsem nepobral ten konec s dopisy, co mi uniklo ?
Jinak díky za title, jste jedničky ;)
#2 lukascoolariklukascoolarik čestný člen redakce
#1 Hawkey1234: Angelin táta zjevně dluží nějaké peníze E(vil) Corpu a před Angelou to tají.
A díky za pochvalu. :-)
Momo-chan
Ďakujem! Zamilovala som si teento seriál a som strašne rada za to, že ho prekladáte :) Sama by som tomu ťažko rozumela, pretože tie rozhovory niekedy proste netíham. Takže ďakujem. Skvelá práca a dúfam, že v pohode zvládnete aj zostávajúce časti :) Držím palce a nech vám to ide od ruky :)
Mari0
Skoda ze se nedrzi trochu pri zemi. Tohle je uz fakt silna kava. Ale bavi me to. Skoda, ze to ale zacina byt tak pritazeny za vlasy. Nejak se to rozjizdi do scifi.
Mari0
jak tam pridratkoval to raspberry :) Jedna dve honza jde
Dawemorraless
thx za title …btw bylo nice slyšet hiroshiho(last song) palec hore :)