Zdroj: USA Network
Necelý měsíc před oficiálním uvedením se dočkal Mr. Robot své internetové premiéry. České titulky k pilotní epizodě pro vás připravil @lukascoolarik. Snad si první díl užijete a poté se sem vrátíte a epizodu ohodnotíte.
Zdroj: USA Network
4 sezóny | USA Network | 45 minut
USA | 2015 | Ukončeno
4 sezóny
| USA Network
| 45 minut
SkyShowtime
| Amazon Video
Elliot je mladý programátor, který má problém navazovat vztahy s lidmi. Má pocit, že se s okolním světem může bavit pouze tak, že hackuje jejich přístroje. Pracuje u bezpečnostní firmy, kde ale musí skrývat své skutečné umění. Navíc ho osloví tajná hackerská organizace, která chce s jeho pomocí zničit nadvládu jednoho procenta nejmocnějších lidí světa, kteří údajně řídí běh dějin.
Obsazení:Rami Malek (Elliot Alderson), Christian Slater (Mr. Robot), Carly Chaikin (Darlene Alderson), Portia Doubleday (Angela Moss), Martin Wallström (Tyrell Wellick), Michael Cristofer (Phillip Price), Grace Gummer (Dom DiPierro), BD Wong (Whiterose), Stephanie Corneliussen (Joanna Wellick), Bobby Cannavale (Irving), Gloria Reuben (Krista Gordon), Michel Gill (Gideon Goddard), Ben Rappaport (Ollie Parker), Ron Cephas Jones (Romero), Azhar Khan (Mobley)
(více)
Diskuze /14
ked
Překvapilo!
Romix01
Tohle mě hodně chytlo, snad to bude pokračovat ve stejném tempu a stylu, jako pilotní díl :)
ScaryX čestný člen redakce
Už se těším. Díky za překlad :-)
zoretka
Výborné, niečo takéto mi tu chýbalo. Dúfam, že si to udrží kvalitu. Ak E CORP nezasiahne :)
zahrda
A další díl bude tedy?????
pigyjus
Pilot vybornej, basedowka hlavniho hrdiny originalni a titulky frcely stejne dobre jako dialogy…dik! Nezbyva nez se pridat k dotazu zahrdy; kdy? A jak casto se vysila?
lukascoolarik čestný člen redakce
Pilot vyšel v předstihu, oficiální premiéra je 24. června (u nás 25.). Nový díl nás tedy čeká 1. července (u nás 2.). :-)
VeronikaD
zajímavej seriál… hodně zajímavej… temnej, tajnej, nevim… sem z toho tak nějak v šoku?? :D člověka to hodně i donutí přemýšlet jak ten zkorumpovanej svět funguje..
Menec
Přidávám se ke kladným hodnocením. Konečně nějaký seriál na léto. Už jsem vystřídal asi 5–6 pilotních dílů různých seriálů a až do teď mě nic takhle nenadchlo. Doufám, že si udrží kvalitu.
#10 VeronikaDVeronikaD
#9 Menec: nebud tak nadšenej :D většinou na léto zastaví vysílaní :D tak uvidime jestli i u tydle novinky :D
#11 MenecMenec
#10 VeronikaD: tak proč by první díl vycházel 10 dní před červencem? :D Podle mě to normálně pojede, musej přece v tý bedně něco dávat :-)
#12 VeronikaDVeronikaD
#11 Menec: pravě že nemusíííí :D vždycky všechno má stopku :/ :D a sem nasraná že nemám v létě na co koukat :D
#13 lukascoolariklukascoolarik čestný člen redakce
#12 VeronikaD: Tohle je ale letní seriál, pojede prakticky celý červenec a srpen, takže rozhodně bude na co koukat. :-)
Balerion
Mazec seriál, toho kyber-Dextra miluji! ;-) A Slater snad konečně v kvalitní roli. Už jsem ani nevěřil, že mně letos takhle dostane nějaká novinka.