Zdroj: USA Network
Po čekání, které pro vás nakonec tak krátké nebylo, jsou tu konečně české titulky ke třetímu dílu Mr. Robota. Překlad spáchal @lukascoolarik společně s @MountainLionet, která se rovněž ujala korekcí. Užijte si novou epizodu a pokud chcete, můžete ji následně i ohodnotit.
Zdroj: USA Network
4 sezóny | USA Network | 45 minut
USA | 2015 | Ukončeno
4 sezóny
| USA Network
| 45 minut
SkyShowtime
| Amazon Video
Elliot je mladý programátor, který má problém navazovat vztahy s lidmi. Má pocit, že se s okolním světem může bavit pouze tak, že hackuje jejich přístroje. Pracuje u bezpečnostní firmy, kde ale musí skrývat své skutečné umění. Navíc ho osloví tajná hackerská organizace, která chce s jeho pomocí zničit nadvládu jednoho procenta nejmocnějších lidí světa, kteří údajně řídí běh dějin.
Obsazení:Rami Malek (Elliot Alderson), Christian Slater (Mr. Robot), Carly Chaikin (Darlene Alderson), Portia Doubleday (Angela Moss), Martin Wallström (Tyrell Wellick), Michael Cristofer (Phillip Price), Grace Gummer (Dom DiPierro), BD Wong (Whiterose), Stephanie Corneliussen (Joanna Wellick), Bobby Cannavale (Irving), Gloria Reuben (Krista Gordon), Michel Gill (Gideon Goddard), Ben Rappaport (Ollie Parker), Ron Cephas Jones (Romero), Azhar Khan (Mobley)
(více)
Diskuze /11
dvory
Díky moc! Kdo si počká, ten se dočká ;)
lenkawal
Díky. člověk si na dobré věci rád počká.
Aprok
taky mockrát děkuji :)
Tribe
Paráda! Díky
Zinthos
Nevím zda to mám jen já ale každou 2 větu mi tit neukážou a zkouším to i v jiných programech :/
#7 roman_swe #9 lukascoolariketh0vader
Díky moc za titulky :) promo ke 4. ep. „eps1.3_da3m0ns.mp4“.: http://1url.cz/HbY1
#8 lukascoolarikroman_swe
#5 Zinthos: Nevím jaké programy používáš, ale tentokrát jsou titulky v UTF-8 místo WINDOWS-1250. Pokud Ti to Tvůj program nezvládá, spíš by sice volil špatné znaky, ale či vím. Pokud máš nějakou verzi OS Windows, tak si to převeď, tuším i Poznámkový blok by to měl zvládnout (otevři v UTF-8 → uložit jako Windows-1250), pak vyzkoušej.
#9 lukascoolariklukascoolarik čestný člen redakce
#6 eth0vader: Promo už je v profilu epizody i s českými titulky. :-)
lukascoolarik čestný člen redakce
#5 Zinthos: #7 roman_swe: To bude nejspíš tím, že třetí díl měl anglické titulky od jiného autora, proto ta změna kódování.
Don.Vito
Dekuji, dekuji, dekuji, DIKY MOC !!!!
lukascoolarik čestný člen redakce
Přidán přečas na WEB-DL.