Mr. Robot Dvoudílné finále nepoběží v jeden večer

Dvoudílné finále nepoběží v jeden večer

Dvoudílné finále nepoběží v jeden večer

Pokud jste zatím neviděli nejnovější epizodu seriálu Mr. Robot, vůbec to nevadí a tato zpráva je i pro vás. Podle stanice USA Network došlo k menší změně plánů a dvoudílného finále se dočkáme v trochu jiném podání.


13 4
8.9.2016

Jak napovídá název článku, dvoudílné finále nakonec nepoběží v jeden večer, ale bude rozloženo do dvou týdnů. První část nás tedy, s ohledem na časový posun, čeká ve čtvrtek 15. září a druhá část až 22. září. Původně bylo v plánu vysílat obě části za sebou právě příští čtvrtek, obdobně jako úvodní dva díly této série, ale z tohoto návrhu evidentně sešlo.

Synopse je pro obě epizody stejná, ale čtěte ji jen na vlastní riziko; popis je sice poměrně nicneříkající, ale jedna jeho část možná vyzrazuje osud jedné z postav:


„Angela si utváří známého. Darlene si uvědomuje, že je ve všem až po uši, a starý přítel vše odhalí Elliotovi.“

Diskuze /4

lukascoolarik

Napůl jsem rád, napůl mě to štve. Tak aspoň doufám, že to budou trochu delší epizody; těch 42 minut mi tento týden fakt nestačilo. :-D

webmaster
8.9.2016 | 14:17:15
téčko171

Přísahám Bohu, jestli ten starý přítel nebude Tyrell Wellick… Celá tahle série by se dala shrnout jako „Čekání na Wellicka.“

webmaster
8.9.2016 | 18:07:11
fufight

jako poslednich par epizod bylo fakt vybornych…jen doufam ze finale prinese i nejake odpovedi a ne jen dalsi otazky na ktere budeme cekat rok nez se rozlusti :-)

8.9.2016 | 21:17:49
MR.G

No, mě docela štve, že jsem ten seriál objevil docela brzy (cca ve 2/3 první série). Tím jsem se dostal do děsivých muk očekávání nové série, v rámci nové série očekávání dalšího dílu a potom s přicházejícím koncem ambivalentní pocit těšení se na další díl a očekávání příchodu toho, že bude trvat DLOUHO, než přijdou další díly. No nic. Asi si dám zase maraton Prisn Break a budu seriály přehlcen ;-)

9.9.2016 | 20:56:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E02: eps3.1_undo.gz

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @lukascoolarik
Korekce: @lukascoolarik

Sedí na verze:

  • HDTV.x264-SVA
  • 720p.HDTV.x264-SVA
  • WEBRip.x264-RARBG
  • 720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb
  • 1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Dotazy k titulkům můžete pokládat v naší diskuzi.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nastražte uši

Hudba ze druhé série

Hudba ze druhé série

Po vzoru první řady seriálu Mr. Robot jsme se i v té druhé dočkali spousty skvělých písní a samozřejmě i nových skladeb z původního soundtracku. Pokud si chcete oživit playlist písněmi z tohoto seriálu, tento přehled všeho, co ve dvanácti epizodách zaznělo, vám to usnadní.

Momentky

Momentky

Máte oko pro detail?

Otestujte si paměť: Druhá série ve 24 otázkách

Otestujte si paměť: Druhá série ve 24 otázkách

Alespoň v hrubých obrysech si většina z nás druhou řadu seriálu Mr. Robot snadno vybaví, ale kolik z vás má oko pro detail a paměť jako slon? Následující kvíz složený ze 24 otázek různé obtížnosti prověří, zda jste dostatečně připravení na další fázi revoluce.

Nejlepší epizody

Nejlepší postavy

Edna na sociálních sítích