Mr. Robot Mr. Robot dostane vlastní after-show

Mr. Robot dostane vlastní after-show

Mr. Robot dostane vlastní after-show

Talking Dead, Talking Bad, Talking Saul, After the Thrones… Již řada seriálů se dočkala vlastní talkshow a nyní se k nim přidává i Mr. Robot. Nová after-show, která se bude vysílat po nové epizodě seriálu, ponese název Hacking Robot.


16 0
7.7.2016

Obsah této nové after-show se nebude nijak lišit od zaběhlého schématu. USA Network láká tím, že show bude obsahovat diskuzi, živou interakci s fanoušky a hlubokou analýzu toho, co jsme mohli vidět v průběhu dílu. Zapojit se mohou fanoušci přímo ve studiu, ale také lidé na Twitteru, Facebooku a případně i na telefonické lince.

After-show po očekávané premiéře druhé série přivítá hned pět hostů. Jsou jimi Sam Esmail, Rami Malek, Christian Slater, Carly Chaikin a Portia Doubleday.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele seriálu Mr. Robot a poděkovat jim za jejich práci, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme!

Berte v potaz, že PayPal si účtuje transakční poplatek 3,4 % plus 10 Kč.

Momentky

Momentky

Opakování je matka...

Rekapitulace: eps2.9_pyth0n-pt2.p7z

Rekapitulace: eps2.9_pyth0n-pt2.p7z

Ne, nezapomněli jsme na vás. Po několika měsících si konečně můžete přečíst rekapitulaci finále druhé řady seriálu Mr. Robot, které zmátlo nejednoho diváka. Kolik otázek bylo zodpovězeno, kolik nových se objevilo a kolik starých zůstává?

Nejlepší postavy

Edna na sociálních sítích