Mr. Robot Mr. Robot se vrátí až na podzim

Mr. Robot se vrátí až na podzim

Mr. Robot se vrátí až na podzim

Prvotní spekulace se stávají realitou. Hackerské drama Mr. Robot se na USA Network vrátí se svou třetí sezónou později, než je zvykem. Kromě toho se jedna z vedlejší postav nově zařadí mezi hlavní a do seriálu zavítá Bobby Cannavale.


26 0
10.3.2017

První série měla premiéru v červnu, na druhou jsme si museli počkat do července a té třetí se podle všeho nedočkáme v žádném z letních měsíců. Přesné datum návratu zatím není známo, ale podle všeho půjde o říjnové datum. Stanice se po kreativně náročnější druhé řadě rozhodla dát Samu Esmailovi, tvůrci seriálu, o něco více času. Třetí pokračování technothrilleru Mr. Robot bude složeno z deseti epizod a režie se u všech ujme sám Esmail.

K hereckému ansámblu se nově přidá charismatický Bobby Cannavale, kterého většina zná z kultovního Boardwalk Empire či relativně nového počinu Vinyl. V našem seriálu ztvární postavu jménem Irving, který je popsán jako nepříliš výřečný a přímý prodejce ojetých aut. Jak podle vás tento nový přírůstek zapadne do světa Mr. Robota? Cannavale se zařadí mezi hlavní postavy, tudíž se s ním budeme vídat pravidelně.


Poslední zpráva se týká povýšení jedné už známé postavy mezi hlavní. Pokud patří Whiterose mezi vaše oblíbence, můžete se začít radovat. Excelentní BD Wong totiž dostane více prostoru pro odvyprávění svého příběhu.

Diskuze /3

lukascoolarik

To bude dlouhé čekání… A co mám přes léto překládat, když mi všechno hodí na podzim? :-D

#3 Kajasan
webmaster
10.3.2017 | 20:34:33
Cr4zyFl4mes

no, tak na Whiterose se teda těším moc.

11.3.2017 | 17:36:02
Kajasan

#1 lukascoolarik: Diky za tvou praci chlape! Dockas se, aspon budes mit treba chvili volneji:)

12.3.2017 | 9:49:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele seriálu Mr. Robot a poděkovat jim za jejich práci, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme!

Berte v potaz, že PayPal si účtuje transakční poplatek 3,4 % plus 10 Kč.

Momentky

Momentky

Opakování je matka...

Rekapitulace: eps2.9_pyth0n-pt2.p7z

Rekapitulace: eps2.9_pyth0n-pt2.p7z

Ne, nezapomněli jsme na vás. Po několika měsících si konečně můžete přečíst rekapitulaci finále druhé řady seriálu Mr. Robot, které zmátlo nejednoho diváka. Kolik otázek bylo zodpovězeno, kolik nových se objevilo a kolik starých zůstává?

Nejlepší postavy

Edna na sociálních sítích