Mr. Robot USA Network objednává druhou řadu Mr. Robota!

USA Network objednává druhou řadu Mr. Robota!

USA Network objednává druhou řadu Mr. Robota!

USA Network vkládá do své novinky opravdu velké naděje. Nový letní seriál Mr. Robot se jen několik hodin před svou oficiální televizní premiérou dočkal obnovení pro druhou sérii.


26 0
25.6.2015

Přes 2,6 milionu zhlédnutí pilotní epizody po zveřejnění na internetu, vřelé přijetí ze stran kritiků a cena publika na filmovém a hudebním festivalu South By Southwest. Tyto úspěchy nejspíš stanici přesvědčily o tom, že Mr. Robot si zaslouží, aby ho diváci mohli sledovat i v příštím roce. Druhá řada by měla mít, stejně jako ta první, deset epizod, možná i více.

(Naše demokracie byla hacknuta. Zdroj: USA Network)


Pokud o Mr. Robotovi slyšíte prvně, tak jej krátce představíme. Hlavní postavou tohoto psychologického thrilleru je mladý Elliot (Rami Malek), který přes den pracuje v IT firmě zajišťující bezpečnost mimo jiné například konglomerátu E Corp, o němž si Elliot myslí, že ovládá svět. Přes noc se vlastními silami snaží tutéž korporaci potopit, ale dlouho na to nebude sám. Brzy je totiž osloven tajemným anarchistou, jenž vystupuje jako Mr. Robot (Christian Slater), který má za cíl sesadit korporátní prostředí ve Spojených státech.

První epizodu můžete už nyní zhlédnout s českými titulky. Další díl nás čeká za týden, tedy ve čtvrtek 2. července našeho času.

Diskuze /4

dvory

Jedna z mála letních novinek, která mě zaujala, tak si snad udrží kvalitu. Ale hodnotit můžu až po více epizodách.

25.6.2015 | 13:17:35
YGHY007

Parada vydel so pilota a pacil sa mi …tesim sa… :-)

25.6.2015 | 14:22:30
Balerion

Se vůbec nedivím.

25.6.2015 | 21:26:12
Teraxa

Tak to klobouk dolů, první epizoda naznačila, že to bude jízda na vysoké úrovni, tak držím palce, aby se vážně druhé řady dočkal!

25.6.2015 | 21:57:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele seriálu Mr. Robot a poděkovat jim za jejich práci, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme!

Berte v potaz, že PayPal si účtuje transakční poplatek 3,4 % plus 10 Kč.

Momentky

Momentky

Opakování je matka...

Rekapitulace: eps2.9_pyth0n-pt2.p7z

Rekapitulace: eps2.9_pyth0n-pt2.p7z

Ne, nezapomněli jsme na vás. Po několika měsících si konečně můžete přečíst rekapitulaci finále druhé řady seriálu Mr. Robot, které zmátlo nejednoho diváka. Kolik otázek bylo zodpovězeno, kolik nových se objevilo a kolik starých zůstává?

Nejlepší postavy

Edna na sociálních sítích