Mr. Selfridge (Pan Selfridge)
94/100 - 10×

Mr. Selfridge(Pan Selfridge)

Jak vybudovat a vést velký obchod na jedné z nejrušnějších londýnských ulic – na Oxford Street? O to se pokusí Američan Harry Gordon Selfridge, který do Londýna přijíždí v roce 1908 s cílem ukázat lidem, že nakupování může být stejně tak zábavné a vzrušující jako užitečné.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ITV, ITV1 | 46 minut
žánr
Drama, Historický

S04E09: Episode 9

S04E09: Episode 9

Probíhají přípravy na oslavu 20.

cz sk
4.3.2016
43 minut

výročí otevření obchodu. Harry dostane zvláštní povolení k průvodu po Oxfordské ulici, ale nejdřív musí bojovat s embargem dodavatelů na Whiteley's. Mardle se snaží vyrovnat, aby zajistil, že život dětí Grove bude pokračovat normálně. Meryl navrhuje, aby Mardle zamířil zpět do práce a uvolněné místo pro ni se právě otevřelo. Jimmyho účetní odhaluje Whiteleyovy účty. Jimmy si klade otázku, jestli si může půjčit akcie od Selfridges, když pochybuje o zrušení embarga. Meryl a Freddy přivedou Groveovu rodinu zpět na speciální léčbu. Joe Tooby z London Herald, našel díru v Jimmyho příběhu a vezme jeho obvinění přímo do tisku.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama