Zdroj: NBC
Stanice NBC dnes rozhodla o osudu svého kriminálního dramatu Blindspot. Fanoušci mohou začít slavit, protože seriál se dočká čtvrté série, a to navzdory velmi nízké sledovanosti a ještě nižším ratingům, které jsou mezi dramaty na NBC třetí nejhorší.
Zdroj: NBC
USA | 2015 | Ukončeno
5 sezón
| NBC
| 43 minut
Krásná neznámá Jane Doe se jednoho dne objeví nahá na Times Square, pokryta záhadnými a propletenými tetováními. Vůbec nemá ponětí, kdo je a jak se tam dostala. Jasné je jen jedno. Jméno agenta FBI Kurta Wallera, které se rýsuje na jejích zádech. Jane, agent Weller a celá FBI si rychle uvědomí, že každý znak na jejím těle představuje zločin, který musí vyřešit. A každý vyřešený zločin je vede blíže k pravdě, kdo Jane doopravdy je.
Obsazení:Jaimie Alexander (Jane Doe), Sullivan Stapleton (Kurt Weller), Ashley Johnson (Patterson), Rob Brown (Edgar Reade), Audrey Esparza (Tasha Zapata), Ennis Esmer (Rich Dotcom), Archie Panjabi (Nas Kamal), Luke Mitchell (Roman), Michelle Hurd (Shepherd), Ukweli Roach (Dr. Robert Borden), Marianne Jean-Baptiste (Bethany Mayfair)
(více)
Diskuze /14
lukascoolarik čestný člen redakce
Doplňující zpráva: Současná překladatelská dvojice už má seriálu plné zuby, takže další sérii nebude překládat ani ve snu. :-P
#4 meduzka007 #5 ETonno #8 LukanCZEczjohns
No nevím, ještě jsem se do třetí řady pořád nepustil a podle hodnocení a co tady vidím bych se musel asi hodně nudit, vzhledem k plné bedně :D Každopádně jestli obnovili tohle a neobnoví Deception, tak budu hodně naštvaný :D
#3 OliviaBenson. #12 gluteusOliviaBenson.
#2 czjohns: jestli obnovili tohle a neobnoví Timeless, tak budu fakt sakra že hodně naštvaná :D :D
meduzka007
#1 lukascoolarik: Tak aspoň doražte třetí sérii.Díky. Na skvostný The last man on the Earth už taky překladatelé prdí…
ETonno
#1 lukascoolarik: Nečudujem sa.. :D Tiež som na tretej časti skončil zatiaľ a podľa ohlasov to ide do stratena.. tak to radšej mohli aspoň trošku dôstojne zakončiť touto sériou.. :/
Bastian0389
Keď obnovili toto a neobnovia The Blacklist, tam ma asi zoberie sanitka :D
#7 RawBananaRawBanana
#6 Bastian0389: Nevěřil jsem moc ani jednomu, ale tušila jsem u Blacklistu finální řadu. Ale souhlas, jestli Blindspot ano a Blacklist ne, tak to nerozdýchám :D
Zkrátka, nevěřila jsem, že vůbec dostane třetí, natož čvrtou :D A to mám ten seriál ráda.
LukanCZE
#1 lukascoolarik: Mohu se tedy zeptat kdo tedy potom bude 4.sérii překládat? :)
#9 lukascoolariklukascoolarik čestný člen redakce
#8 LukanCZE: Momentálně to řešíme, takže dám vědět, jakmile to bude stoprocentní.
lukascoolarik čestný člen redakce
Pro ty, co to zajímá, čtvrtou řadu bude dál překládat @jeriska03 spolu s novou posilou v podobě @Gabik.
Lex Luthor
Blindspot se dočká další série. Tak doufám, že tam bude i Roman. Jestli obnoví Blindspot a zruší Blacklist tak budu taky naštvaný zvlášť když má 5 série skončit clifangerem
gluteus
#2 czjohns: nevím proč to všichni kritizujou, každý díl byl super ;)
#13 lukascoolariklukascoolarik čestný člen redakce
#12 gluteus: Protože je to většinou nuda, je to předvídatelné, kamera nestojí za nic a nebýt Romana, tak je hodnocení ještě nižší, protože Roman je objektivně nejzajímavějším aspektem třetí řady. Ale pokud ti každý díl přišel super, závidím ti, že se dokážeš spokojit s málem.
Stepkoun
#1 lukascoolarik ti co neumí anglický to mají celkem dost popič*