Ms. Marvel
65/100 - 54×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Generation Why

  S01E01: Generation Why

  Mladá Kamala Khan je naprosto posedlá hrdiny a především Captain Marvel. Jejím snem je dostat se na blížící se Avengers-con, jenže její rodiče jsou výrazně proti. Kamala tak tedy vymýšlí plán jak se na celou akci dostat. Bohužel se to neobejde bez potíží a Khan přichází ke zvláštním schopnostem.

  8.6.2022
  47 minut
 • S01E02: Crushed

  S01E02: Crushed

  Kamala se seznámí ve škole se svým novým spolužákem Kamranem, do kterého se ihned zamiluje. To se pochopitelně nelíbí Brunovi. Nakia mezitím kandiduje do rady místní mešity a chce usilovat o lepší práva muslimských žen.

  15.6.2022
  49 minut
 • S01E03: Destined

  S01E03: Destined

  Pořádá se svatby Kamaly bratra, ale ta se samozřejmě neobejde bez potíží. Džinové z jiné dimenze, kteří se snaží dostat zpět domů, naruší svatbu a pokusí se Kamale vzít náramek. Ta se pochopitelně brání, Nakia zjistí o jejich schopnostech, babička zve Kamalu zpět domů.

  22.6.2022
  45 minut
 • S01E04: Seeing Red

  S01E04: Seeing Red

  Kamala se svojí matkou doráží do Karáčí, kde se Kamala snaží pochopit záhadu dědictví její rodiny. Brzy nalezne uskupení zvané Rudé dýky, které se ji pokusí vysvětlit podstatu jejich schopností. Kamala se ale zničehonic dostává do minulosti, kde může ležet klíč k jejím schopnostem.

  29.6.2022
  46 minut
 • S01E05: Time and Again

  S01E05: Time and Again

  Vracíme se do minulosti do roku 1942 a poznáváme Aischu, jak potkala svou osudovou lásku. Dále pozorujeme její cestu, kdy prchá z Indie do Pákistánu, ale je bohužel zastavena svými nepřáteli. Na scénu přichází mladá Kamala, která do tohoto období nechtěně odcestovala časem.

  6.7.2022
  39 minut
 • S01E06: No Normal

  S01E06: No Normal

  Kamala se vrací z Pákistánu a řekne rodině o svých schopnostech. Matka si pro ni připravila překvapení a má pro ni nový kostým. Kamala ho hned využívá a vydává se zachránit Kamrana, který prchá před Likvidací škod. Kamala se nyní musí sama rozhodnout, jakou cestu zvolí.

  13.7.2022
  47 minut

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S01E06: No Normal

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: Disney+

Reklama

Novinky

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jsou určité milníky v Marvel Cinematic Universe, které seriál nenakousl a nezabýval se jimi. Pro diváky jsou samozřejmě důležité, a tak tvůrci poskytují ex-post informace, které zkrátka musíme vědět. Jak to tedy bylo během Probliknutí? Zmizela Kamala nebo někdo z její rodiny?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Filtr seriálů
Reklama