Ms. Marvel
65/100 - 54×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

S01E02: Crushed

S01E02: Crushed

Kamala se seznámí ve škole se svým novým spolužákem Kamranem, do kterého se ihned zamiluje. To se pochopitelně nelíbí Brunovi. Nakia mezitím kandiduje do rady místní mešity a chce usilovat o lepší práva muslimských žen.

15.6.2022
49 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Tak táto časť bola top! Perfektne sa tu vyhrali, dobre odzrkadlili aktuálny svet a navyše zábavným, hravým spôsobom. Je vidieť, že ich to baví a tiež ma teší nenásilný humor tohto seriálu, že sa v každej časti uchechtnem na nejakom hefte :)

11.9.2022 | 10:25:06
Zin-Azshari

Ti policisté na konci :D Chápu, tohle je seriál pro děti, ale stejně… stojí metr okolo a odjíždějícího auta si evidentně nevšimnou…

1.7.2022 | 20:00:12
Basim

Ty vado takže on je skutečně její bratranec a ona z něho měla už ve čtrnácté minutě orgazmus. To tam vážně ukazovali :D Jinak si myslím podle toho dronu, že jsou to vojáci AIMU. A že se možná objeví i Modok. Jako něco takové bylo i v pc hře avengers jak po ní šli vojáci Aimu.

19.6.2022 | 17:26:56
ori

Dobré je to, som prekvapený že ma to baví. Pekne to odzrkadľuje tú internetovú debilitu dnešných mladých ľudí. Páči sa mi aj moslimské zameranie, máme hromady seriálov o bielych rodinách, takže mi vôbec nevadí takáto odbočka. A plus aj za odkaz na Kinga z Eternals.

webmaster
18.6.2022 | 21:27:14
tom99

Na svou první roli Iman Vellani hraje opravdu přesvědčivě, jen opravdu nechápu, že už v takovémto věku je tak vyžraná. No co už. Příběh zatím pomalý a normální. Nicméně ten otisk pákistánské a muslimské kultury je tu dobře zpracovaný. Každý, kdo někdy poznal indickou či pákistánskou rodnu ví, že přesně takto to funguje.

webmaster, grafik
18.6.2022 | 8:21:43
Spiker

Bavilo mě to výrazně víc, ale ta linka s těma idiotskýma policajtama je fakt špatná.

16.6.2022 | 12:43:59
Tomoso18

Dávam 100%, pretože v porovnaní s prvým dielom to bol výrazný krok vpred. Ale ešte stále tomu niečo chýba. Ale verím, že sa to postupne zlepší tak, ako Moonknight.

Každopádne, síce je to zamerané asi na mladšie publikum, ale aj tak ma tento diel bavil. Možno by som trochu ubral s podprahovou kritikou islamu a jeho tradíc, ale do tejto témy sa púšťať nebudem. Kamala je veľmi sympatická, Bruno je podľa mňa top kamarát z celého MCU a Kamalinho tatka má tiež rád – vcelku komická osôbka.

16.6.2022 | 12:01:13
cmoudo33

celkom v pohode

15.6.2022 | 23:28:35
witcherrr

Sice teen like, ale hrdinka je prostě rozkošná lol, efekty solidní, prostě takové barevné, pořád to je originálnější jak Obiwan.

15.6.2022 | 22:49:51
Mohy

Trochu slabší než první díl, moc se toho nestalo, ale schopnosti zatím vypadají super.

15.6.2022 | 21:21:27
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S01E06: No Normal

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: Disney+

Reklama

Novinky

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jsou určité milníky v Marvel Cinematic Universe, které seriál nenakousl a nezabýval se jimi. Pro diváky jsou samozřejmě důležité, a tak tvůrci poskytují ex-post informace, které zkrátka musíme vědět. Jak to tedy bylo během Probliknutí? Zmizela Kamala nebo někdo z její rodiny?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Filtr seriálů
Reklama