Ms. Marvel
65/100 - 54×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

S01E04: Seeing Red

S01E04: Seeing Red

Kamala se svojí matkou doráží do Karáčí, kde se Kamala snaží pochopit záhadu dědictví její rodiny. Brzy nalezne uskupení zvané Rudé dýky, které se ji pokusí vysvětlit podstatu jejich schopností. Kamala se ale zničehonic dostává do minulosti, kde může ležet klíč k jejím schopnostem.

29.6.2022
46 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Brett

Je to jízda. Tento seriál se Marvelu povedl.

9.8.2022 | 20:54:04
Basim

Kamalu chci do postele ta je tak skvělá!

4.7.2022 | 21:22:16
tom99

Ne, nelepší se to. Stále stejné chyby. Akční scény jsou ve filmu bezdůvodné, proč se Kamala pere s přítelem, který ji za pár sekund vezme ke svým lidem a jsou nejlepší kámoši? To si opravdu někdo myslí, že nás zasáhne smrt učitele, který se poprvé objevil v seriálu před dvaceti minutami? A rád si počkám, až někdo udělá seriál o českém hrdinovi a pět minut se bude řešit, že tento knedlík s koprovou omáčkou je úplně jiný než ten blebajz ze supermarketu. Kulturní vložky mají být nenápadné a ne tvořit celý story arc seriálu, který očividně vůbec nikam nevede.

webmaster, grafik
4.7.2022 | 12:52:16
ori

Dobrý diel, sympatické nové postavy, len škoda toho kňaza.

webmaster
3.7.2022 | 21:25:38
František Lukeš

Místama nuda,ale ten konec potěšil :-) Hold marvelovka. Těším se na další díl :-)

3.7.2022 | 15:40:51
dbar

Pořád marně doufám, že džinové jsou jen pákistánským výrazem pro Inhumans…

2.7.2022 | 23:33:05
Zin-Azshari

Proboha, jak tenhle díl/seriál mohl kdy spatřit světlo světa. To už i Ulice je pomalu lepší a to je co říct

1.7.2022 | 20:20:11
Jay Jay

Na konci minulého dílu jsem doufal, že nám její babi řekne něco o jejich rodu, kde vzali ty schopnosti co vlastně jsou atd. Místo toho nám tvůrci pořád dokola opakují, že její babi nastoupila do vlaku, Aisha zmizela a všichni jsou asi džinové. Čekal jsem teda více a z celého seriálu jsem hodně zklamaný.

30.6.2022 | 13:11:31
RagnarokCzD

Já nevim, mi to nějak přijde jako by pro tuhle epizodu natočili šest hodin materiálu a pak to sestříhali na 46 minut … prostě tam nějak chyběli souvislosti. O_o

Matinka je na mě totálně nasraná, PRD letíme letadlem za babičkou … courám po městě a koukám na památky, PRD sem přesně v tý části nádraží, kde je potřeba … ukáže se nějakej frajer co se mě pokouší zabít, PRD jsme nejlepší kamarádi … dostanu od borce vestičku, PRD dokonale ovládám svoje schopnosti a sem schopná se prát.

Jako fakt, ty scény na sebe prostě vůbec nenavazujou. :D

30.6.2022 | 10:34:13
Gaffík

Celkově nudný díl, Zajímavé je, že když Kamaly máma jela poprvé do ameriky, anglicky pořádně neuměla, ale její máma (babi kamaly) to tam šprechtí about one hundred and six.

29.6.2022 | 22:40:26
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Film The Marvels má obří rozpočet na to, jak má být krátký

Film The Marvels má obří rozpočet na to, jak má být krátký

Mysleli jste si, že film The Marvels vyšel na pár babek, když bude trvat pouze hodinu a půl? Tak to se pletete. Vlastně jde o docela drahou srandu a studio si už teď musí kousat nehty, neboť není vůbec jisté, zda se film v kinech vůbec zaplatí. Ale třeba budeme příjemně překvapeni.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Filtr seriálů
Reklama