Ms. Marvel
65/100 - 44×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

S01E04: Seeing Red

S01E04: Seeing Red

Kamala se svojí matkou doráží do Karáčí, kde se Kamala snaží pochopit záhadu dědictví její rodiny. Brzy nalezne uskupení zvané Rudé dýky, které se ji pokusí vysvětlit podstatu jejich schopností. Kamala se ale zničehonic dostává do minulosti, kde může ležet klíč k jejím schopnostem.

29.6.2022
46 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Brett

Je to jízda. Tento seriál se Marvelu povedl.

9.8.2022 | 20:54:04
Basim

Kamalu chci do postele ta je tak skvělá!

4.7.2022 | 21:22:16
tom99

Ne, nelepší se to. Stále stejné chyby. Akční scény jsou ve filmu bezdůvodné, proč se Kamala pere s přítelem, který ji za pár sekund vezme ke svým lidem a jsou nejlepší kámoši? To si opravdu někdo myslí, že nás zasáhne smrt učitele, který se poprvé objevil v seriálu před dvaceti minutami? A rád si počkám, až někdo udělá seriál o českém hrdinovi a pět minut se bude řešit, že tento knedlík s koprovou omáčkou je úplně jiný než ten blebajz ze supermarketu. Kulturní vložky mají být nenápadné a ne tvořit celý story arc seriálu, který očividně vůbec nikam nevede.

webmaster, grafik
4.7.2022 | 12:52:16
ori

Dobrý diel, sympatické nové postavy, len škoda toho kňaza.

webmaster
3.7.2022 | 21:25:38
František Lukeš

Místama nuda,ale ten konec potěšil :-) Hold marvelovka. Těším se na další díl :-)

3.7.2022 | 15:40:51
dbar

Pořád marně doufám, že džinové jsou jen pákistánským výrazem pro Inhumans…

2.7.2022 | 23:33:05
Zin-Azshari

Proboha, jak tenhle díl/seriál mohl kdy spatřit světlo světa. To už i Ulice je pomalu lepší a to je co říct

1.7.2022 | 20:20:11
Jay Jay

Na konci minulého dílu jsem doufal, že nám její babi řekne něco o jejich rodu, kde vzali ty schopnosti co vlastně jsou atd. Místo toho nám tvůrci pořád dokola opakují, že její babi nastoupila do vlaku, Aisha zmizela a všichni jsou asi džinové. Čekal jsem teda více a z celého seriálu jsem hodně zklamaný.

30.6.2022 | 13:11:31
RagnarokCzD

Já nevim, mi to nějak přijde jako by pro tuhle epizodu natočili šest hodin materiálu a pak to sestříhali na 46 minut … prostě tam nějak chyběli souvislosti. O_o

Matinka je na mě totálně nasraná, PRD letíme letadlem za babičkou … courám po městě a koukám na památky, PRD sem přesně v tý části nádraží, kde je potřeba … ukáže se nějakej frajer co se mě pokouší zabít, PRD jsme nejlepší kamarádi … dostanu od borce vestičku, PRD dokonale ovládám svoje schopnosti a sem schopná se prát.

Jako fakt, ty scény na sebe prostě vůbec nenavazujou. :D

30.6.2022 | 10:34:13
Gaffík

Celkově nudný díl, Zajímavé je, že když Kamaly máma jela poprvé do ameriky, anglicky pořádně neuměla, ale její máma (babi kamaly) to tam šprechtí about one hundred and six.

29.6.2022 | 22:40:26
1

Stav titulků

Epizoda S01E06: No Normal

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: Disney+

Novinky

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jsou určité milníky v Marvel Cinematic Universe, které seriál nenakousl a nezabýval se jimi. Pro diváky jsou samozřejmě důležité, a tak tvůrci poskytují ex-post informace, které zkrátka musíme vědět. Jak to tedy bylo během Probliknutí? Zmizela Kamala nebo někdo z její rodiny?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Filtr seriálů
Reklama