Ms. Marvel
65/100 - 54×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

S01E06: No Normal

S01E06: No Normal

Kamala se vrací z Pákistánu a řekne rodině o svých schopnostech. Matka si pro ni připravila překvapení a má pro ni nový kostým. Kamala ho hned využívá a vydává se zachránit Kamrana, který prchá před Likvidací škod. Kamala se nyní musí sama rozhodnout, jakou cestu zvolí.

13.7.2022
47 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Brett

Bylo to magické, vtipné a povedené. Těším se, až se nám Kamala alias slečna Marvel vrátí. :-)

10.8.2022 | 20:36:57
Basim

S Kamalou se chci vyspat. Takovou představu jsem o žádné hrdince z marvelu ještě neměl ta je lepší než ty ostatní hrdinky.

28.7.2022 | 5:44:04
Spiker

Nejlepší na konec, i tak ale meh. A ta potitulkovka? Ta teda zhubla.

16.7.2022 | 19:12:50
Gaffík

Super podívaná. Poslední díl byl lepší než všechny dohromady ×2. Jo a rozhodně nezapomeňte shlédnout potitulkovou!!!

15.7.2022 | 23:18:34
ori

Veľmi dobré zakončenie celkom dobrého seriálu. Postavy boli sympatické (aj vedľajšie), dej zábavný a pútavý. Reklama na islam? Doteraz sme mali samé biele skupinky kresťanské skupinky, prečo nie zmenu? A čo majú oni povedať, stále sledovať len belošských superhrdinov. Na svete je toľko primitívov, stačilo by trocha porozumenia a všetko by mohlo byť lepšie. Keď už tak reklama na rodinu. Niekomu mohli vadiť nelogickosti ako to, ako mala čas tak podrobne kresliť na tú tabuľu. Prezradím vám jedno tajomstvo. Je to len seriál, kde musí logika vždy ustúpiť iným súčastiam príbehu, hlavné je pobaviť a zaujať diváka, nie robiť to tak aby to bolo reálne.

webmaster
15.7.2022 | 20:24:06
Lex Luthor

Ms Marvel finále první série je klasická děti proti zlým dospělím kdy jsou děti až moc přehnaně power up a dospělí stojí za prd. A Carol co to jako bylo máte tam na epizodu Captain Marvel někdo by řekl, že se z toho budou snažit vytřískat daleko víc čekal jsem kdy se Carol přidá ke Kamale v bitce ve škole a pomůže jí třeba, když se ten džín zbláznil ze smrti matky a začal na všechny útočit perfektní příležitost pro nástup Captain Marvel aby pomohla hlavní hrdince a uzemnila agenty. Ne oni ji dají jen štěk v podtitulkovce, která nedává absolutně žádný smysl. Tahle série byla jeden velký chaos tak uvidíme co Kamala předvede v Marvels.

14.7.2022 | 19:52:33
Oveckoun

Scénaristický chaos. Šest epizod a tři různí režiséři i kameramani. Výsledek je jako dort od pejska a kočičky.

14.7.2022 | 14:01:24
Jay Jay

Celkově seriál neurazil, zase něco nového. Nechápu logiku kdy Kamala získá schopnosti, jednou trénuje a pak umí bojovat tak aby porazila elitní komando, a takhle rychle vše ovládat vážně logiku nedává. Seriál mě osobně zklamal, ale po jiných výtvorech Marvelu a Disney mě to už nepřekvapuje.

14.7.2022 | 11:30:21
Nina317

Teraz by ma vážne zaujímalo, či v potitulkovej scéne to bola Kamala, ktorá sa zmenila na Carol alebo to vážne bola pravá Carol. Ale keď to bola naša Carol, tak dávam veľké plus za kostým a účes :D

14.7.2022 | 10:41:29
Dragon94

Tak takhle opravdu ne. Celý děj je absolutně primitivní a nahodilí. Každá událost co se zde stane působí velmi nevěrohodně. Spoustu dějových linek je nakousnutých a pak vůbec nikam nevedou nebo se na několik epizod ztratí. Iman Vellani je sice sympatická a Kamala je fajn postava, ale to ani omylem nemůže vyvážit nulovou vypovídající hodnotu celého seriálu. Ani by mi nevadilo, že většinu času sledujeme muslimské tradice. Problémem je velmi slabé zaměření na Kamalu a její zžívání se se schopnostmi a celkově její cestu jak se stát hrdinkou. Kdyby alespoň postavy prošli během seriálu nějakým vývojem, ale při takto nahodilém ději to asi ani nešlo. Takže naprosto s klidným srdcem můžete tenhle seriál přeskočit a vůbec o nic nepřijdete.

14.7.2022 | 10:09:58
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S01E06: No Normal

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: Disney+

Reklama

Novinky

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jsou určité milníky v Marvel Cinematic Universe, které seriál nenakousl a nezabýval se jimi. Pro diváky jsou samozřejmě důležité, a tak tvůrci poskytují ex-post informace, které zkrátka musíme vědět. Jak to tedy bylo během Probliknutí? Zmizela Kamala nebo někdo z její rodiny?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Filtr seriálů
Reklama