Ms. Marvel
43/100 - 6×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan)
redaktoři
tom99

Ms. Marvel - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marvel12

Mně se to asi fakt líbí! Nejsem úplně fanoušek toho, jak se až přehnaně všude cpe multikulturalismus, ale tenhle příběh mě baví a právě i samotné zpracování. Náhled do indické kultury skrze sci-fi, proč ne?! Jak hlavní hrdinka, tak její parťák mě osobně dokážou zaujmout a stejně tak jejich pohled na svět a situace, kterými si prochází, zejména rozpor povahy hlavní hrdinky a jejího zázemí. Jasně mouchy se vždy najdou, ale vážně jak jsem se bál, že je to skoro až dětská hrdinka a téma menšiny, tak mě to zaujalo a jsem zvědavý jak se to celé vyvrbí.

28.6.2022 | 14:30:50
Rolb

Kdo má rán Muslimy ,modlení, alah agbar, mešity. Tak si bude připadat jak v ráji. Vydržel jsem 1.5 dílu. Škoda,že nejde dát 0%

24.6.2022 | 7:02:20

Stav titulků

Epizoda S01E05: Time and Again

Překlad: Disney+

Novinky

První ohlasy na Ms. Marvel superlativy rozhodně nešetří

První ohlasy na Ms. Marvel superlativy rozhodně nešetří

Už 8. června se na stanici Disney+ dočkáme dalšího seriálu od Marvel Studios. Tentokrát na řadu přijde Ms. Marvel, doposud nejmladší postava, na kterou se kdy seriál soustředil. Novináři již měli možnost vidět první dvě epizody a zatím to vypadá, že se máme na co těšit.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Tvůrci chtějí s Ms. Marvel vyrůst a dospět tak, jak to dělá studio se Spider-Manem

Tvůrci chtějí s Ms. Marvel vyrůst a dospět tak, jak to dělá studio se Spider-Manem

Filmy a seriály od Marvel Studios nejsou pouze pro dospěláky a pro ty, co k sérii přičuchli při prvním Iron Manovi. Je nutné cestou nabírat nové a mladší fanoušky, kteří se budou ztotožňovat s výrazně mladšími postavami, se kterými mohou i vyrůstat. Takovou úlohu bude plnit Ms. Marvel.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama