Ms. Marvel
65/100 - 54×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jsou určité milníky v Marvel Cinematic Universe, které seriál nenakousl a nezabýval se jimi. Pro diváky jsou samozřejmě důležité, a tak tvůrci poskytují ex-post informace, které zkrátka musíme vědět. Jak to tedy bylo během Probliknutí? Zmizela Kamala nebo někdo z její rodiny?

11 0
23.7.2022

Probliknutí je ve světě MCU velkou událostí a prakticky každá rodina byla nějakým způsobem zasažena. Málokdo z toho vyvázl bez postihnutí. Zdá se, že celá rodina Khanů nakonec ale oné události unikla. Všichni během Thanosovo lusknutí zůstali na svých místech a nikdo na pět let do neznáma nikam nezmizel.

Potvrdili to ostatně režiséři série Adil El Arbi a Bilall Fallah, kteří samozřejmě žádali od Kevina Feige informace, ale nedostali je:

Předpokládal bych, že je Probliknutí nijak nezasáhlo, když vezmu v potaz rodinnou dynamiku a chování uvnitř rodiny. Ale kdykoliv jsme se na to Kevina Feige zeptali, zda se tím máme zabývat a nějak na to odkazovat, tak řekl, ať si s tím neděláme starosti. Měli jsme se prý soustředit na příběh a nepokládat moc otázek na předchozí filmy a seriály. To byl jeho přístup k Ms. Marvel.

(Zmizela během Probliknutí Kamala či někdo z její rodiny? Na to seriál neodpověděl a tvůrci musejí odpovídat ex-post. Foto: Disney+)

Z vyjádření je patrné, že Kevin Feige chce, aby jednotlivé projekty fungovaly samy o sobě. Propojování jednotlivých seriálů a filmů je sice fajn, ale Feige usiluje o to, aby se tvůrci vytasili se svým vlastním (skvělým) příběhem a v tuto chvíli se moc neopírali o věci minulé. Alespoň tak chápeme jeho vyjádření my.

Kdyby se měl seriál vytasit s podzápletkou, že jeden z rodičů Kamaly zmizel, asi by to celému ději výrazně nepomohlo. Na druhou stranu je poněkud zvláštní, že celá rodina nebyla Probliknutím nijak zasažena. Pokud to takto bude se všemi novými postavami, které v MCU v brzké době uvítáme, tak je to spíš lenost řešit věci minulé. Na druhou stranu ze scenáristického pohledu lze pochopit, že Thanose a jeho lusknutí nelze řešit donekonečna.

A jak se k celé situaci stavíte vy? Jste rádi, že když se v seriálu / filmu řeší Thanosovo lusknutí?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

menandros*

To bude skôr tá lenost ako to už býva v Hollywoode zvykom.

23.7.2022 | 20:48:04
LAZARUS111

„Z vyjádření je patrné, že Kevin Feige chce, aby jednotlivé projekty fungovaly samy o sobě.“ To sedí u postavy ktorá je obrovským fanúšikom Avangers a hlavne Cap. Marvel.

8.8.2022 | 17:02:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Film The Marvels má obří rozpočet na to, jak má být krátký

Film The Marvels má obří rozpočet na to, jak má být krátký

Mysleli jste si, že film The Marvels vyšel na pár babek, když bude trvat pouze hodinu a půl? Tak to se pletete. Vlastně jde o docela drahou srandu a studio si už teď musí kousat nehty, neboť není vůbec jisté, zda se film v kinech vůbec zaplatí. Ale třeba budeme příjemně překvapeni.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama