Ms. Marvel
65/100 - 54×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Bruno Carreli

Bruno Carreli

Nejlepší kamarád Kamaly, který pomáhá své kamarádce splnit si své sny. Jako jeden z mála ví o jejich schopnostech.

Sezóny 1
2022 - 2022

Bruno Carreli je studentem střední školy na Coles Academic v Jersey City. Je nejlepším kamarádem Kamaly Khan. I když ta o něj takový zájem úplně nejeví, je dost možné, že Bruno je do své kamarádky tajně zamilovaný. Bruno a Kamala spolu tráví nejvíce času, většinu dne se baví o superhrdinech a také aktuálně blížícím se Avenger-conu, který se shodou okolností koná přímo v Jersey City.

Právě to je událost, na kterou chtějí Bruno a Kamala jít spolu. Zatímco u Bruna problém není, Kamala naráží na jednu velkou stopku od svých rodičů. Bruno přesto s jejími rodiči vychází na výbornou a sem tam dokonce otci pomůže i s nějakou technickou vychytávkou. Rodiče Kamaly ale mají jasnou představu jak svou jedinou dceru vychovávat a přes to zkrátka nejede vlak.

Kamala přesto vymyslí jak se na Avengers-con dostat. S Brunem tam dorážejí akorát včas, Kamala se rychle převlékne do kostýmu Captain Marvel a zúčastní se soutěže o nejlepší kostým. Soutěž vyhraje, ale ne kvůli svému kostýmu, jako spíše kvůli schopnostem, které nečekaně ukáže před zraky všech diváků. Zatímco všichni si myslí, že se jedná o nějaký trik, Bruno si je moc dobře vědom, že se s Kamalou děje něco zvláštního.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Brian celkom ušiel. Friendzone!

webmaster
19.7.2022 | 20:32:30
tom99

Klasický nejlepší kámoš, se kterým si hlavní hrdinka rozumí, ale nechce ho jen proto, aby jednou za několik sérií skončili spolu :-)

webmaster, grafik
19.6.2022 | 21:38:58

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S01E06: No Normal

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: Disney+

Reklama

Novinky

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jsou určité milníky v Marvel Cinematic Universe, které seriál nenakousl a nezabýval se jimi. Pro diváky jsou samozřejmě důležité, a tak tvůrci poskytují ex-post informace, které zkrátka musíme vědět. Jak to tedy bylo během Probliknutí? Zmizela Kamala nebo někdo z její rodiny?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama