Ms. Marvel
65/100 - 54×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Kamran

Kamran

Pohledný středoškolák, se kterým začne Kamala randit. Jeho scházení s Khan ale mělo postranní úmysly.

Sezóny 1
2022 - 2022

Kamran je mladý středoškolák, který se náhodně objeví na střední škole, kam chodí i Kamala Khan. Ta si ho pochopitelně hned oblíbí a stane se její tajnou láskou. To se samozřejmě nelíbí jejímu nejlepšímu příteli Brunovi Carrelimu, který je do Kamaly tajně zamilovaný. Přesto Bruno nedokáže zabránit velice povedenému rande mezi Kamalou a Kamranem, kde se mezi dvojicí vytvoří velice silné pouto.

Následně je ale odhaleno, že Kamran není na střední škole úplně náhodou. Když Khan přijde ke svým schopnostem a zachrání chlapce ze své komunity, je to právě Kamran, který ji vysvobodí před slídivými detektivy, kteří po Kamale delší dobu práhnou. Kamran spolupracuje se svou matkou Najmou a hrstkou dalších, kteří usilují o náramek Kamaly. Nejdříve se ho pokusí dostat po dobrém, následně po zlém.

Sám Kamran ale vidí nekalost v očích své matky, a tak se rozhodne Kamalu chránit. Obrátí se proti Najmě a jejím následovníkům a pomůže Kamale několikrát utéct. Najma následně nad svým synem zlomí hůl, takže Kamran je na vše sám. Kamran si ale uvědomil, že udělal dobré rozhodnutí, které se mu jednoho dne v dobrém vrátí a snad znovuzíská důvěru Kamaly.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Najprv vyzeral v pohode, ale potom ma prestal baviť.

webmaster
19.7.2022 | 20:34:05
janeyfl

Mega slizoun

překladatel
6.7.2022 | 12:24:25
tom99

Zpočátku jsem si myslel, že mi bude méně sympatický, nakonec ale jde. Jeho úloha v příběhu ale slouží pouze jedinému účelu…

webmaster, grafik
4.7.2022 | 15:19:54

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Film The Marvels má obří rozpočet na to, jak má být krátký

Film The Marvels má obří rozpočet na to, jak má být krátký

Mysleli jste si, že film The Marvels vyšel na pár babek, když bude trvat pouze hodinu a půl? Tak to se pletete. Vlastně jde o docela drahou srandu a studio si už teď musí kousat nehty, neboť není vůbec jisté, zda se film v kinech vůbec zaplatí. Ale třeba budeme příjemně překvapeni.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama