Ms. Marvel
65/100 - 54×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Yusuf Khan

Yusuf Khan

Manžel Muneeby a starostlivý otec Kamaly, který chce pro své děti jen to nejlepší.

Sezóny 1
2022 - 2022

Yusuf Khan je manžel Muneeby, otec Kamaly a Aamira. Jako správná hlava rodiny chtěl pro svou rodinu to nejlepší. Vyhodnotil tak, že bude nejlepší Pákistán opustit a okusit štěstí v západním světě. Společně se svou manželkou tedy emigroval do USA do malého městečka Jersey City, kde hledali lepší život.

Yusuf a Muneeba se snaží dodržovat všelijaké pákistánské a muslimské tradice a zvyky i v USA, ale samozřejmě s výchovou dětí je to o malinko složitější. Mladá Kamala zná sice zvyky své rodiny, ale převážnou část svého života strávila již v americké kultuře, a tak se jí určité tradice příliš nezdají. To je obecně největší problém a spouštěč různých konfliktů mezi Yusufem, Muneebou a Kamalou.

Yusuf má být obecně ten zlý a přísný otec, ale většinou tuto úlohu naplňuje právě Mueeba. Yusuf se sice na prví pohled tváří přísně, ale své dceři následně již vše povolí. Alespoň tedy mnohem více než její matka. Yusuf vyznává a ctí staré tradice a chce, aby ženy naplňovaly své původní postavení v pákistánské hierarchii tak, jak je to posledních sedmdesát let ustálené.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Veselý tatko :D

webmaster
19.7.2022 | 20:33:36
tom99

Sympaťák. Taky věrně zpracovaný.

webmaster, grafik
19.6.2022 | 21:39:55

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S01E06: No Normal

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: Disney+

Reklama

Novinky

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jsou určité milníky v Marvel Cinematic Universe, které seriál nenakousl a nezabýval se jimi. Pro diváky jsou samozřejmě důležité, a tak tvůrci poskytují ex-post informace, které zkrátka musíme vědět. Jak to tedy bylo během Probliknutí? Zmizela Kamala nebo někdo z její rodiny?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama