Ms. Marvel
65/100 - 54×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Zoe Zimmer

Zoe Zimmer

Studentka na střední škole, která patří k jedněm z největších influencerů v Jersey City. Kamalu moc nemá ráda.

Sezóny 1
2022 - 2022

Zoe Zimmer je studentkou na Coles Academic střední škole, kam společně chodí s Kamalou Khan. Dříve byla dobrou kamarádkou s Nakiou Bahadir, ale poté co se Zoe stala jednou z nejúspěšnějších influencerů na škole, tak se samozřejmě začala chovat namyšleně. Nakia už tak se Zoe nevycházela a jejich přátelství rychle skončilo.

Nakia se tak začala bavit s Kamalou, zatímco Zoe neměla o nové kamarády nouzi. Díky jejím vysokým počtům sledujících se s ní chtěl bavit každý. Zoe taktéž navštíví Avengers-con, kam měla namířeno i Kamala. Když ta přijde nečekaně ke svým schopnostem a budova se začne nedopatřením jejich nově nabytých schopností bortit, Zoe je blízko úrazu. Je to právě Kamala, která ji na poslední chvíli zachrání.

Jelikož se o události na Avengers-conu dozví i tajní agenti, pozvou si okamžitě Zoe k sobě do vyslechové místnosti. Nejdříve se z ní snaží dostat informace po dobrém, posléze po zlém. Agenti totiž chtějí odhalit novou nadpřirozenou bytost, která řádí v Jersey City. Zoe Zimmer nemá ale ani páru, že tou onou osobou je Kamala Khan, dívka, se kterou vůbec nevychází a vlastně se jí i pravidelně vysmívá.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Takéto trúby si pamätám zo školy už pred viacerými rokmi, a verím že za tú dobu to dospelo presne do takéhoto štádia. Ale v poslednej časti ukázala svoju dobrú stránku.

webmaster
19.7.2022 | 20:36:07
tom99

Typicky otravná postava jako protiklad hlavní hrdinky…

webmaster, grafik
12.7.2022 | 21:20:33

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Film The Marvels má obří rozpočet na to, jak má být krátký

Film The Marvels má obří rozpočet na to, jak má být krátký

Mysleli jste si, že film The Marvels vyšel na pár babek, když bude trvat pouze hodinu a půl? Tak to se pletete. Vlastně jde o docela drahou srandu a studio si už teď musí kousat nehty, neboť není vůbec jisté, zda se film v kinech vůbec zaplatí. Ale třeba budeme příjemně překvapeni.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama