Ms. Marvel
65/100 - 54×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Ms. Marvel se představuje v netradičním traileru

Ms. Marvel se představuje v netradičním traileru

Čekání je u konce a už si konečně můžeme udělat obrázek o očekávaném seriálu Ms. Marvel. Z prvního traileru je cítit, že cílová skupina bude malinko jinde, než jsme u MCU filmů a seriálů zvyklí. Tvůrci se opět odvázali a potvrzuje to i nový trailer. Tak co, líbí se vám?

8 10
15.3.2022

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

akashko12

Mňa trailer celkom potešil. Síce nebol ako na Doctora Strangea 2, ale za mňa v pohode. Zremixované Blinding Lights… dobrý výber. Osobne mi tá zmena schopností až tak nevadí, pretože chápem že ju museli nejako odlíšiť od Mr. Fantastica. Celkom sa teším a uvidíme ako to dopadne.

redaktor
15.3.2022 | 21:30:03
xflori01

Jop, tohle vypadá přesně, jak jsem si Ms. Marvel představoval. Trailer navnadil, teď už jen počkat na samotné epizody.

webmaster
15.3.2022 | 22:14:38
percival2

Další pokus jako u předchozích teen-marvelovek: Runaways (Hulu) a Cloak & Dagger (Freeform). Nesympatičtí inkluzivní herci, nudný děj, strašné herecké výkony, aktivismus.

Také by mne zajímalo, pro koho je v seriálu ta islámská linka? Pro muslimy těžko, ti se na americký seriál stejně dívat nebudou a jinověrcům to poleze krkem, protože bude jako obvykle vše podáváno takovou tou „nenásilnou formou“. Trochu mi to připomíná Legendu o 10 prstenech, kde natočil Disney svůj první čínský velkofilm … co se nesměl promítat v Číně, protože jen tak náhodou hrál hlavní roli aktivista, který rok předtím adoroval Taiwan. Za nepřesnosti se omlouvám.

#4 Anckrst
16.3.2022 | 10:34:55
Anckrst

#3 percival2: Ja som SI Shang-Chiho užil…ale tohto sa bojím. Mám pocit ako keby Feigi nevedel čo má robiť. Prvé fázy MCU mali smerovanie. Ale teraz sa to začína rozvetvovať a neviem si predstaviť ako to chce pospájať a ukončiť túto fázu.

S prvým odstavcom súhlasím.

#5 ori
16.3.2022 | 20:12:56
ori

#4 Anckrst: Pochybujem že je niečo také v pláne, čítal som že ďalší Avengers už nebudú.

webmaster
16.3.2022 | 21:10:22
jirkem

Asi už jsem na tohle moc starý… Muslimská puberťačka jako superhrdinka? Děkuji ne.

5.6.2022 | 10:25:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S01E06: No Normal

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: Disney+

Reklama

Novinky

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jak to bylo vůbec s Kamalou a její rodinou při Thanosově lusknutí?

Jsou určité milníky v Marvel Cinematic Universe, které seriál nenakousl a nezabýval se jimi. Pro diváky jsou samozřejmě důležité, a tak tvůrci poskytují ex-post informace, které zkrátka musíme vědět. Jak to tedy bylo během Probliknutí? Zmizela Kamala nebo někdo z její rodiny?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Recenze seriálu Ms. Marvel očima několika redaktorů

Letní chuťovka Ms. Marvel je za námi, a tak přišel čas zhodnotit celou sezónu a dát ji do nějakého kontextu k ostatním MCU projektům. Tentokrát nás na hodnocení bylo více, takže si pořádně přečtěte naše názory a samozřejmě se pochlubte se svými dojmy v komentářích.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama