My Mad Fat Diary Epizody - Sezóna 3

Epizody - Sezóna 3

Sezóna 3

 • S03E01: Who is Stan Ford?

  S03E01: Who is Stan Ford?

  Je červen 1998. Rae Earl má život jako teenager zvládnutý, i přes katastrofální interview na univerzitě. Nicméně změna je na obzoru ,díky gangu, který stejně jako Rae dospívá.

  23.6.2015
  45 minut
 • S03E02: Rewind

  S03E02: Rewind

  Rae přichází s drastickými opatřeními, která by mohla ohrozit její budoucnost, když ji rodiče Chloe zakáží navštívit jejich dceru v nemocnici. Bohužel jak se Rae snaží vrátit věci zpátky do vyjetých kolejí, její školní známky a vztah s Finnem visí na vlásku.

  30.6.2015
  45 minut
 • S03E03: The final chapter

  S03E03: The final chapter

  Rae která se snaží vrátit zpět vše do svých kolejí, bohužel nevidí, jak velké jsou změny které se mezitím kolem ní udály. Bude tedy schopná dostat se přes největší dobrodružství ve svém životě?

  7.7.2015
  45 minut

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Stav překladu

Epizoda S03E03: The final chapter

cz100%
DOKONČENO

překlad @Magenta

Reklama

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás