My Mad Fat Diary
93/100 - 28×

My Mad Fat Diary

Rae Earl (Sharon Rooney) rozhodně není dívka, kterou byste mohli jen tak přehlédnout, ať už kvůli jejímu naštvanému výrazu nebo nadváze. Jinak ale prožívá všechny trable běžného teenagera, tedy skoro.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | E4 | 45 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Ian Hart (Kester Gill),

S02E02: Radar

S02E02: Radar

Raeina matka odhalí, že Rae chodí za školu, a Rae se musí vrátit do školy, kde prožívá svůj první týden zde. Archie jí poradí, že pokud se chce vyhnout problémům, musí zůstat „pod radarem“ a neupoutávat na sebe pozornost, stejně jako on předstírá, že je na holky a baví se s místními kluky.

cz sk
24.2.2014
45 minut

Chloe má krizi, protože už není nejpopulárnější a snaží se získat pozornost oblíbené party holek v čele se Stacey. Rae se také vyhýbá Finnovi, který je na škole velmi oblíbený. Nechápe, proč se mu líbí, a také přetrvává její strach z toho být před ním nahá. Na škole se začnou šířit fotky s polonahou Chloe, které, jak se nakonec ukáže, vyvěsila sama, aby upoutala pozornost. Finn pozve Rae k sobě na přespání, kde popíjejí alkohol a prohlíží si fotky. Na jedné z nich je Finn s populární spolužačkou Stacey, se kterou dříve chodil, jak přizná. To Rae ještě více rozruší, neboť Stacey má na rozdíl od ní dokonalou postavu. Finn se nakonec opije tak, že usne, a k ničemu nedojde. Další den je vůči Finnovi odtažitá, kvůli čemuž jdou na záchody pro invalidy, aby si promluvili. Sdělí mu, že ona ani ostatní lidé nechápou, proč se mu líbí, na což jí Finn odpoví, že nikomu nic není do toho, koho má rád. Usmíří se, ale když chtějí odejít, dveře se zaseknou, a celá škola je nakonec vidí spolu odcházet ze záchodů, takže si myslí, že tam spolu měli sex. Spolužáci se jí kvůli tomu začnou smát, včetně Archieho, který si tím snaží chránit vlastní kůži. To se Rae dotkne a uteče domů, kde jí matka oznámí, že je těhotná. Po sezení s Kesterem jde Rae k Finnovi a rozejde se s ním. Díl končí na skupinové terapii, kde se Rae spřátelí se spolužákem ze školy, Liamem.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E03: The final chapter

cz100%
DOKONČENO

překlad @Magenta

Reklama

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama